Apraksts

Autors Ilis (īstajā vārdā Iļja Marija Boļšakovs) (1975) ir vīrs, dēls, tētis, suņu saimnieks, rīdzinieks. Mācījies filozofiju un teoloģiju. Māca studentus, raksta stāstus, pārdomas, pētījumus un ļoti gudras grāmatas pieaugušajiem. Šī ir viņa pirmā grāmata bērniem, un top jau nākamās.

“Šīs grāmatas nosaukums ir “Puika, kas spēlējās ar lellēm”. Ja jūs domājat, ka grāmatas nosaukums nav pareizs, jo puikām spēlēties ar lellēm nevajadzētu, tad jums šo grāmatu labāk neņemt rokās. Daži cilvēki uzskata, ka ar lellēm vajadzētu spēlēties meitenēm, jo daudzas meitenes pieaugušas kļūs par mammām. Bet daudzi zēni, kad izaugs, kļūs par tētiem, tātad arī viņiem derētu spēlēties ar lellēm.
Ja jūs uzskatāt, ka visas meitenes grib kļūt par princesēm, bet zēni nedrīkst raudāt, tad labāk nelasiet šo grāmatu saviem bērniem priekšā. Jo ne visas meitenes grib kļūt par princesēm un raudāt drīkst pilnīgi visi.
Ja esat pārliecināti, ka meitenei jāmāca gatavot ēdienu, bet zēniem tāda mācība nav vajadzīga, jo zēnu, kurš izaugs un kļūs par vīru, apkalpos sieva, tad jums šo grāmatu labāk nelasīt, jo tajā ir stāstīts, ka zupu gatavot vajag iemācīties katram.
Ne viss, kas ierasts, ir pareizs, un ne viss, kas pareizs, ir ierasts. Un, ja jūs to saprotat, tad grāmata ir domāta jums un jūsu bērniem, lai kopā ar Lauri un Lauru un viņu vecākiem par to visu padomātu.”
Ilis

Māksliniece Andra Otto-Hvoinska.
Grāmata izdota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Iesaki draugiem