Apraksts

Ronda Bērna (Rhonda Byrne) ir dokumentālās filmas “Noslēpums” (The Secret) autore. Šī filma 2006. gadā pāršalca pasauli, mainot miljoniem cilvēku dzīvi un izraisot globālu kustību. Vēlāk tajā pašā gadā iznāca Rondas grāmata “Noslēpums”. Tā tulkota vairāk nekā piecdesmit valodās un joprojām ir šī gadsimta pārdotāko grāmatu saraksta augšgalā. Arī citi viņas darbi ir kļuvuši par bestselleriem, to vidū “Spēks” (The Power, 2010), “Maģija” (The Magic, 2012) un Hero (2013). Ronda Bērna ir dzimusi Austrālijā un pašlaik dzīvo Kalifornijā.

Kad būsiet to uzzinājis, jums piederēs brīvība.

Tūkstošiem gadu mēs nespējām ieraudzīt šīs patiesības, jo neskatījāmies uz to, kas ir vistuvāk. Mūsu uzmanību viegli novērsa problēmas, dzīves drāmas, nākošie un aizejošie pasaules notikumi, un mēs nepamanījām, ka vislielākais atklājums, kādu varam veikt, ir tieši acu priekšā – atklājums, kas var atbrīvot mūs no ciešanām un palīdzēt iegūt dvēseles mieru un nebeidzamu laimi.
Jūs saņemsiet atbildi uz katru jautājumu, un ikviena vēlēšanās piepildīsies. Vairs nekad jūs nebūsiet nobijies, vairs nekad jums nenāksies ciest. Tas ir lielākais jūsu dzīves atklājums. 
Tas ir jūsu liktenis.

Iemīļotā bestselleru autore Ronda Bērna (Rhonda Byrne) 2006. gadā, publicējot grāmatu “Noslēpums” (The Secret), izraisīja globālu fenomenu. Šis darbs palīdzēja lasītājiem mainīt dzīvi un izprast neizmantoto spēku, kas mīt viņos pašos. Taču Rondas ceļojums nebūt nebija beidzies, jo kaut kas viņu iekšēji mudināja meklēt vēl vairāk zināšanu. Četrpadsmit gadus viņa pavadīja meklējumos, līdz atklāja universālo patiesību, kas ietverta šajās lappusēs.

“Vislielākais Noslēpums” ir kvantu lēciens, kas aizvedīs lasītāju ceļojumā ārpus materiālās pasaules robežām uz garīgo sfēru, kur pastāv visas iespējas.
Šajās lappusēs ietvertās mācības atklāj pieejamas un uzreiz izmantojamas prakses, kā arī dziļas atklāsmes, kas palīdzēs atbrīvoties no bailēm, nedrošības, trauksmes un sāpēm. Viedie vārdi, kurus senatnē un mūsdienās teikuši garīgie skolotāji no visas pasaules, bagātina “Vislielāko Noslēpumu” – šo izcilo meistardarbu, kas lasītājiem visā pasaulē parāda ceļu, kā izbeigt ciešanas un dzīvot dziļu, priekpilnu dzīvi.
Grāmata “Noslēpums” jums parādīja, kā radīt jebko, kas vēlaties būt, ko gribat darīt vai iegūt. Nekas nav mainījies – tas atbilst patiesībai joprojām. Šajā darbā izklāstīts vislielākais atklājums, ko cilvēciska būtne jebkad veikusi, un parādīts ceļš ārā no negācijām, problēmām un tā, ko nevēlaties, lai virzītu dzīvi uz pastāvīgu prieku un svētlaimi.
(No grāmatas “Vislielākais Noslēpums”)

No angļu valodas tulkojusi Daina Grūbe.

Iesaki draugiem