Apraksts

"Šis ir stāsts par manu iniciācijas laiku daudzu mūžu garumā tuvās un tālās zemēs, Dienvidamerikas džungļos un Ziemeļu purvos, Indijas un Indonēzijas tempļos un citās pasaulēs. Stāsts par lūgšanu atklāt manu patieso ceļu, sastapšanos ar Dievu Augu dvēselēm, iniciāciju tumsā un augšāmcelšanos ar atgūtu balsi.
Manī nepastāv lineārais laiks, un notikumi virknējas savā neatkārtojamā rakstā.
Ne viss šajā stāstījumā ir ar prātu satverams, ne visam ir jaušams sākums un gals. Šis stāstījums ir ekstāzes un parastas ikdienas druskas, sakausētas vienā.
Šī ir mana dienasgrāmata, manas piezīmes, trulums un, iespējams, skaistums.

Šīs grāmatas skaistums ir mirklis, kad es izdzirdēju, ka savā dziesmā neesmu viena. Pievienojās Jana, gleznojot šos stāstus savā unikālā rokrakstā. Atsaucās Justīne, ieliekot radīto grāmatas saturu grāmatas dizaina struktūrā. Šis ir kopīgi izjusts stāsts, un šī kopdziesma ir manas sirds lielākais sapnis."

ININ NINI
medicīnas sieva
pasauļu staigātāja

Jana Briķe ir pasaulē atzīta māksliniece, kura dažādās pasaules malās pieredzējusi jau vairāk nekā 13 personālizstādes un piedalījusies vairāk nekā 100 dažādos projektos.

Justīne Balgalve ir grafiskā dizainere un šīs grāmatas dizaina autore. Viņa palīdz skaistām idejām iemiesoties zīmēs, simbolos, apaugt ar krāsu un noskaņu miesu.

Iesaki draugiem