Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Elisonei ir viss, ko vien var vēlēties. Gādīgs vīrs, apburoša meita un panākumi darbā – viņai pirmoreiz uzticēta aizstāvība slepkavības lietā. Tomēr nekad viss nav tā, kā šķiet...

Vēl tikai vienu vakaru. Tad es pārstāšu.

Elisone dzer pārāk daudz. Viņa pamet novārtā ģimeni. Turklāt viņai ir dēka ar kolēģi, kura tieksme pārkāpt visas iespējamās robežas Elisonei nav līdz galam pieņemama.

Es to izdarīju. Es nogalināju viņu. Mani ieliks cietumā.

Elisones kliente nenoliedz, ka sadūrusi savu vīru. Viņa vēlas atzīt savu vainu. Tomēr kaut kas viņas stāstā šķiet galīgi nepareizs. Ja Elisone izglābs šo sievieti, tas varētu būt pirmais solis uz pašas glābiņu.

Es tevi vēroju. Es zinu, ko tu dari.

Kādam ir zināms Elisones noslēpums. Kāds grib, lai viņa samaksā par nodarīto, un šis kāds neapstāsies, līdz Elisone būs zaudējusi visu...

Es apzinos, ko daru nepareizi.

Bet es vienkārši nespēju apstāties.

Pirms pievērsās rakstniecībai, Herieta Taise vairākus gadus strādājusi par krimināllietu advokāti. “Sarkanais apelsīns” ir viņas debijas romāns, kas uzreiz pēc iznākšanas ierindojās pārdotāko grāmatu sarakstos daudzās valstīs.

No angļu valodas tulkojusi Maija Opse.


Neiedomājami ievelkošs, īpaši spēcīgs un tumšs psiholoģiskais trilleris, kurā tiek pētīts iekāres, greizsirdības un nodevības spēks.
Amazon.co.uk

Esam jau pieraduši, ka tagad ikviens trilleris tiek pieteikts kā “jaunā Meitene vilcienā”, tomēr “Sarkanais apelsīns” liek pāršķirt lappuses drudžainā tempā... Un te nav runa tikai par pārsteidzošo finālu. Šajā darbā tiek risinātas svarīgas tēmas, piemēram, par to, kas jāpārvar strādājošām karjeras sievietēm, par “labā” un “ļaunā” nozīmi, un lasītājs par to aizdomājas vēl ilgi pēc grāmatas izlasīšanas.
Cosmopolitan

Apsēstība, atriebība, iekāre un slepkavība tiek izspēlētas šī romāna lappusēs, jaunai advokātei cenšoties saturēt kopā savu brūkošo dzīvi. Vienlaikus šokējošs un aizraujošs romāns, kuru es nekādi nespēju pārstāt lasīt. Bravo!
Sāra Pinboro, rakstniece

Šajā lieliskajā Herietas Taises debijas romānā ir viss, kas nepieciešams, – sarežģīta slepkavības lieta, pretrunīga un kompleksu nomākta advokāte, kuru apdraud pašas dēmoni, kā arī slānis pēc slāņa intriģējošu atklājumu līdz pat elpu aizraujošajam grāmatas finālam.
Reičela Ebota, rakstniece

Absolūti aizraujošs romāns ar neskaitāmiem sižeta pavērsieniem, kas uztur spriedzi no pirmās līdz pēdējai lappusei. Ja nevajadzētu doties uz darbu nākamajā dienā, “Sarkano apelsīnu” varētu izlasīt vienā piegājienā.
RTE Guide

Iesaki draugiem