Apraksts

Jauna rokasgrāmata superpopulārajā HOW TO TALK – KĀ RUNĀT sērijā.
Pārbaudītas komunikācijas stratēģijas vissarežģītākajiem bērnu audzināšanas izaicinājumiem.

Megabestsellers “Kā runāt ar bērniem, lai bērni klausītos, un kā klausīties, lai bērni runātu” vairāk nekā četrdesmit gadus ir bijis neaizstājams palīgs bērnu audzināšanā, mācot cieņpilnu un praktisku pieeju komunikācijai. Jaunās grāmatas KĀ RUNĀT, JA BĒRNI NEKLAUSĀS autores aicina izmantot uzticamās HOW TO TALK – KĀ RUNĀT stratēģijas brīžos, kad bērnu audzināšanā jāsaskaras ar sarežģītiem izaicinājumiem:
• dusmu lēkmes un činkstēšana,
• brāļu un māsu savstarpējās ķildas,
• viedierīču lietošana un mājasdarbu pildīšana,
• sarunas par sarežģītām tēmām.

Grāmatas PIRMAJĀ daļā ilustrēts pārskats par galvenajiem komunikācijas paņēmieniem un praktiski uzdevumi savu prasmju trenēšanai.
Grāmatas OTRAJĀ daļā grūtāko izaicinājumu apskats, pieredzes stāsti un konkrēti ieteikumi izplatītāko konfliktu risinājumam.

“Kā runāt, ja bērni neklausās” ir neaizvietojams palīgs visiem vecākiem, skolotājiem un ikvienam, kam ir saskarsme ar bērniem.

DŽOANNA FĀBERE (Joanna Faber) un DŽŪLIJA KINGA (Julie King) ir sarakstījušas bestselleru ‒ grāmatu How to Talk So Little Kids Will Listen, kas tulkota jau divdesmit divās valodās. Un izveidojušas aplikāciju HOW TO TALK: Parenting Tips in Your Pocket. Autores uzstājas skolās, uzņēmumos un vecāku grupās gan ASV, gan ārvalstīs, vada HOW TO TALK meistarklases un vecāku atbalsta grupas un konsultē individuāli.
Vairāk informācijas How-To-Talk.com vai Facebook @faberandking

No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska.

Iesaki draugiem