Apraksts

Gandrīz katrā ģimenē ir atskanējis klasiskais: “Lūdzu, lūdzu, mammīt (tēti), es gribu sunīti (kaķīti, zivtiņu…)!” Kad bērna lūgums atkārtojas neskaitāmas reizes, lielākā daļa no mums pagurst, bērnam skaidrojot un jautājot: vai zini, ka mīļdzīvnieks nav mantiņa un par to ik dienas būs jārūpējas? Ka dzīve ar sunīti būs ne tikai prieks, mīļums un rotaļas, bet arī atbildība un nemitīga mācīšanās? Vai tu vēlēsies to uzņemties? Vai spēsi?

Ja arī jūs esat pārdomās par to, vai ir īstais laiks, vai vispār vēlaties iegādāties suni vai citu dzīvnieciņu un vai jūsu mājoklis un ikdienas paradumi ir piemēroti tik svarīgam solim, šī būs īstā grāmata, kas palīdzēs tikt skaidrībā.

Ja jūsu mājās sunītis (vai kāds cits mīļdzīvnieks) jau ir, šī koši, asprātīgi un mīļi ilustrētā grāmata lieliski izklaidēs, kā arī ļaus pārliecināties, ka esat rūpīgi saimnieki savam mīlulim. Jo šī nav pamācoša padomu grāmata, bet suņu meitenes Stellas draiskie stāsti par ienākšanu autores Ilzes Meisteres ģimenē. Starp stāstiem Ilze mudina mūs katru uzdot sev svarīgus jautājumus un, ja mums atbildes nav, viņa laipni to sniedz, un visu līdz galam saprotamu padara Gundegas Muzikantes izcilās (kā allaž!) ilustrācijas.

Šī ir gudra, bet arī ļoti, ļoti jautra grāmata.
Pēteris, 8 gadi

Es arī gribu sunīti, bet vecāki neļauj, jo manai māsai ir alerģija. Tik un tā man ļoti patika šī grāmata, jo Stellas stāstiņi ir uzjautrinoši. Es grāmatu ieteikšu savai draudzenei Evai, jo viņai drīz būs suns.
Aija, 11 gadi

Iesaki draugiem