Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

VAI TAVS PRIEKŠNIEKS IR IDIOTS?

Ikviens kādā dzīves posmā ir strādājis nekompetenta priekšnieka vadībā. Iespējams, tā tieši šobrīd ir tava realitāte. Vai varbūt pats esi ieguvis godpilno priekšnieka idiota titulu! Kas raksturo sliktu vadītāju?

KĀ SADZĪVOT AR PRIEKŠNIEKU IDIOTU?

Noskaidro, kuram no četriem cilvēku uzvedības modeļiem atbilst tavs priekšnieks, un izproti, kā ar viņu veiksmīgi sadarboties. Grāmatā piedāvāti konkrēti piemēri un paņēmieni, kā rīkoties visdažādākajās situācijās darbā.

VAI TIEŠĀM VISI DARBINIEKI IR SLIŅĶI?

Lai kā visās problēmās gribētos vainot vadītājus, patiesais cēlonis var būt neieinteresēti darbinieki. Tādēļ grāmatas otrajā daļā autors piedāvā vadītāja perspektīvu: kāpēc vienādos apstākļos daži padotie strādā daudz efektīvāk par citiem. Un kā to mainīt, nezaudējot autoritāti, ja esi priekšnieks?

TOMASS ERIKSONS (Thomas Erikson) ir cilvēku un organizāciju uzvedības pētnieks un rakstnieks. Pēc grāmatas “Apkārt vieni vienīgi idioti!” izcilajiem panākumiem sarakstījis tikpat populārus turpinājumus "Surrounded by Psychopaths" un “Apkārt vieni vienīgi idioti priekšnieki” par komunikāciju un manipulāciju.

No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska.

Iesaki draugiem