Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Latvijā ir aptuveni 80 000 cilvēku, kuriem diagnosticēts vēzis.

2016. gadā, kad izdošanai tika gatavots romāns "Naida simetrija", bijušais policijas kapteinis, rakstnieks Modris Pelsis kļuva par vienu no viņiem. Par to, ka slimība varētu atkāpties, cerība nodevīgi klusēja.

Žurnāliste Maija Pohodņeva, Modra līdzgaitniece vairāk nekā 20 gadus, uzticamā trilleru rakstīšanas otra puse, onkoloģiskas saslimšanas dēļ ir zaudējusi abus vecākus un labāko draudzeni... Un Maija nolēma, ka ir jāmeklē risinājums paralēli mediķu pūliņiem. Kaut gan romāns "Prāgas pastkartes" teorētiski varēja palikt nepabeigts, tas tika laists klajā 2018. gadā kā zināms apliecinājums uzvarai pār Modra slimību.

Grāmatā "Aliansē pret vēzi" aprakstīts, kā Modris cīnījās ar savu ligu un kādi ārstniecības augi un sēnes palīdzēja to pieveikt. Slimības vēsture it kā norisinās lasītāja acu priekšā, un to papildina emocionālas pārdomas par vēža dabu un cilvēka attiecībām ar sevi un sabiedrību, kad viņš atrodas uz robežas starp dzīvību, dzīvi un nāvi.
Šī grāmata ir arī par draudzību, cilvēcību un cerību par spīti visam. Uzvara pār vēzi ir ceļš, nebeidzama kauja, kas piespiež mācīties, uzņemties atbildību un izmainīt savu ikdienu.

"Grāmatas pirmā daļa ir stāsts par cīņu divu gadu garumā, otrā - apraksti par to, ko lietojām, lai Modris atveseļotos. Dakteri nodarbojas ar slimībām, taču veselības atgūšana ir katra paša rokās. Mēs nedrīkstam nevienu ārstēt, bet varam pastāstīt, kas mums palīdzēja. Mums izdevās. Var izdoties arī jums."

Publikācijas

Iesaki draugiem