Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Pārsteidzoši, smieklīgi un dažkārt arī vienkārši neticami atgadījumi no uroloģijas prakses padara “Laimīgi zem jostasvietas” par grāmatu, no kuras ne tikai vīrieši vien var daudz ko uzzināt par savu nebūt ne vienkāršo psihi. Kompetenti, saistoši un aktuāli!

Dr. Olivers Gralla ir uroloģijas un androloģijas speciālists. “Laimīgi zem jostasvietas” ir rokasgrāmata uroloģijā, kas vīriešiem un arī sievietēm palīdz ikdienā uzturēt labu veselību. Tajā runa ir par peni, erekcijas traucējumiem, priekšlaicīgu sēklas noplūdi, testosterona līmeņa bezdibeņiem, vīriešu un sieviešu kontracepciju un nepiepildītu vēlmi pēc bērna. Taču sīki ir iztirzāta arī sieviešu uroloģija ar hroniskiem urīnpūšļa iekaisumiem un dažādajām dabiskajām terapijas iespējām.

Andrologs ir moderns mediķis — vīriešu veselības speciālists. Tā sakot, urologs ar pievienoto vērtību. Kamēr sievietes jau jaunos gados ļauj par savu ķermeni un seksualitāti parūpēties sieviešu ārstam, vīrieši līdz sirmam vecumam bieži arvien vēl nesaprot, kad runa ir par viņu labāko draudziņu — aiz neziņas, kauna vai arī nepietiekamas intereses.

Dr. OLIVERS GRALLA ir dzimis 1972. gadā, studējis medicīnu Bohumā un Getingenē un praktizē kopš 1999. gada. Pēc gadu ilgas uzturēšanās Hārvarda universitātē Kembridžā, ASV, kur viņš veica pētījumus, dr. Gralla no 2001. līdz 2007. gadam strādāja Šaritē Berlīnes uroloģijas klīnikā, specializējoties neauglības ārstēšanā, tur viņš ieguva iesauku “Berlīnes Stārķis”. Savu stāšanos “Vīriešu veselības” nodaļas vadītāja amatā Ķelnes Universitātes klīnikā viņš svinēja ar nopietnu informējošu rakstu sēriju Ķelnes Express, zem kuriem viņš parakstījās ar pseidonīmu “dr. Sex”. Kopš 2010. gada Olivers Gralla strādā savā androloģijas privātpraksē Domštatē un rūpējas par jaunu un sirdī jaunu vīriešu, sieviešu un pāru dzīves kvalitāti.

Iesaki draugiem