Apraksts

Viņš ir atgriezies! Nedaudz vecāks, bet daudz jautrāks!
Turpinājums romānam “Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda”.

Viss sākās ar gaisa balonu un četrām šampanieša pudelēm… Allans un Jūliuss bija ieplānojuši baudīt elpu aizraujošas ainavas, bet negaidītā nosēšanās jūrā viņu plānos nekādi neietilpa.
Un kas gan to varēja iedomāties, ka viņus izglābs tieši Ziemeļkorejas kuģis, kura kapteinis uzglabā portfeli ar kontrabandas urānu, izpildot Kima Čenuna norādes?
Jau pavisam drīz Allans un Jūliuss nonāk sarežģītas diplomātiskās krīzes epicentrā, kur līdz ar viņiem dalību ņem globālas nozīmes personības, tostarp Zviedrijas ārlietu ministre, Angela Merkele un prezidents Tramps. Situācija kļūst sarežģīta...

Sasodīti lielisks smejamgabals un vienlaikus izcila satīra par cilvēces dīvainībām...
Daily Telegraph


Jūnass Jūnasons (dz. 1961), pirms kļuva par rakstnieku, bijis zviedru laikraksta “Expressen” žurnālists, strādājis par mediju konsultantu un producējis raidījumus zviedru televīzijai. J. Jūnasona pirmais romāns “Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda” atnesa autoram pasaules slavu, un nu jau viņa grāmatas tiek izdotas vairāk nekā 40 valstīs un ir pārdotas vairāk nekā 15 miljonos eksemplāru.

No zviedru valodas tulkojusi Dace Deniņa.

“Simtviengadnieks, kas domāja pārāk daudz” ir kā sirsnīgs veca drauga apciemojums, kas aizvadīts skaļos smieklos un apcerīgās pārdomās, un vienlaikus arī mūsdienu politiskās situācijas skabargaina kritika.
Booklist

Tikpat jautra un izklaidējoša kā Jūnasona pirmā grāmata! Un piedevām arī bonuss – jo darbība notiek mūsdienu trakajā pasaulē... No sirds iesakām!
Express

Jūnass Jūnasons uzbūris pārsteidzoši precīzu šābrīža globālā politiskā klimata ainu, bagātinot to ar jaukiem varoņiem un aprakstiem, kurus lasot jāsmej skaļā balsī...
Library Journal

Skaļi aplausi! Jūnasona izveicīgā valoda un satīriskie, ar politisku nokrāsu ietonētie zemteksti iepriecinās ne tikai Simtgadnieka esošos fanus, bet iekaros arī jaunu atbalstītāju sirdis!
Publishers Weekly

Iesaki draugiem