Apraksts

Tas bija iecerēts kā īsts sapņu ceļojums.


Ziemeļblāzma. Ekskluzīvs prezentācijas brauciens ar luksusa kruīza kuģi kopā ar preses pārstāvjiem, un Lo Bleklokai tā vienlaikus ir iespēja atgūties pēc šokējoša pārdzīvojuma.

Tomēr viss izvēršas pavisam citādi...

Pamodusies no kliedziena, Lo saspringti ieklausās naktī un dzird skaļu šļakstu, it kā no blakus kajītes jūrā tiktu izsviests cilvēka ķermenis. Izsteigusies ārā, viņa pārliecas pār margām un pamana ūdenī šūpojamies kādu gaišu apveidu. Taču blakus esošajā kajītē neviens nav iemitināts, turklāt visi kuģa pasažieri ir uz vietas. Bezmiega nomocītā, satrauktā un arvien pieaugošas spriedzes pārņemtā Lo spiesta samierināties ar domu, ka droši vien kļūdījusies.
Bet ja nu tomēr uz kuģa atrodas slepkava? Un viņa ir vienīgā lieciniece...

Kā lai aptur slepkavu, ja neviens netic tā esamībai?


Ruta Vēra (Ruth Ware) ir angļu rakstniece, kuras sarakstītie spriedzes romāni tiek tulkoti un izdoti vairāk nekā 30 valodās un ierindojas visvairāk pārdoto grāmatu topos daudzās valstīs. Latviešu valodā izdots arī romāns “Tumšā, tumšā mežā” (2017), pēc kura motīviem tiek uzņemta kinofilma. Informācija par autori: https://ruthware.com

No angļu valodas tulkojusi Adriana Dzērve.


Lieliska lasāmviela! Miglas apņemts kruīza kuģis, viltīga slepkavība Agatas Kristi garā un nemitīga spriedze. Aizslēdziet visas durvis, visus logus un esiet gatavi izlasīt to vienā paņēmienā!
Shari Lapena, kanādiešu rakstniece

“Sieviete no 10. kajītes” ir neatslābstošas spriedzes piesātināts trilleris, bagātināts ar lieliskiem personāžiem un negaidītiem sižeta pavērsieniem.
Rīsa Viterspūna, aktrise un kino producente

Rutai Vērai piemīt spoži senlaicīga izcilība – prasme apvienot draudošu briesmu noskaņu ar vēstījuma vieglumu – un lieliski izkopts prozas stils.
Sunday Express

Agata Kristi apvienojumā ar Paulas Hokinsas “Meiteni vilcienā” – pārsteidzoši lieliska lasāmviela! Baiss un mulsinošs psiholoģiskas spriedzes romāns.
Sun

Ruta Vēra romānā “Sieviete no 10. kajītes” piedāvā jaunu aizraujošu variāciju klasiskajai tēmai par sievieti briesmās – ar drosmīgu galveno varoni uz spoži klaustrofobiska darbības fona.
Sunday Times

Iesaki draugiem