Apraksts

Dažreiz pietiek ar sviestmaizi un cepumu, lai aizsāktos draudzība mūža garumā. Tieši tā notika ar Kati un Ludo jeb Katerīnu un Ludovīku, kuras kādudien, starpbrīdī sēdēdamas uz skolas kāpnēm, satuvinājās un kļuva gluži kā māsas. Kate – kūsājošs vulkāns, vienmēr uzmanības centrā, optimiste a smaidu sejā, kura vilkšus velk sev līdzi uz ballītēm draudzeni, savukārt Ludo – klusa un nedroša, centīga skolniece, kura nav populāra klasesbiedreņu vidū. Grūti iedomāties divas vēl atšķirīgākas meitenes!
Ir izvēles, kas viņu attiecībās ienes spriedzi, ir strīdi un attālums, tomēr gadu no gada viņas ir viena otrai līdzās. Nekas nespēj izjaukt viņu draudzību no bērnības līdz pat pieaugšanai, vien kādā brīdī Ludo attopas, ka viņas dzīve atgādina rūpīgi sapakotu Ryanair salona bagāžu, kurā kompakti izvietotas praktiskas, nepieciešamas lietas, bet nav vietas pārsteigumiem. Tomēr sēta, ko Ludo uzcēlusi ap sevi, nepasargā viņu no likteņa kaprīzes, no īstās dzīves, kas apgriež visu ar kājām gaisā... Un brīdī, kad Katei nepieciešama viņas palīdzība, Ludo dodas pretī dzīvei, kas ir tik daudzsološa un pārsteigumu pilna!

Federīka Bosko, itāļu rakstniece, ir daudzu romānu un humoristisku padomu krājumu autore, kuru burtiski dievina lasītājas, kam patīk sekot līdzi Bridžitas Džounsas un “Sekss un lielpilsēta” varoņu gaitām. Latviešu valodā izdots arī romāns “Mīlestības patiesā nozīme”.

No itāļu valodas tulkojusi Tamāra Liseka.

Iesaki draugiem