Apraksts

Kā dzīvot cik vien ilgi un veselīgi iespējams? Vai tas atkarīgs no dzīvesveida jeb gēniem? Pēdējā laikā veselīga dzīvesveida ieteikumi gāžas pāri kā lavīna. Taču, cik pamatoti tie ir? Zviedru ārstu Bertilu Marklundu nelika mierā šie jautājumi. Atbildi, turklāt pārsteidzoši pozitīvu, sniedza zinātniskie pētījumi. Izrādās, ka vismaz 90 procentus no tā, cik ilgs būs mūžs, nosaka dzīvesveids. Tātad katrs pats izlemj, kā grib vai negrib novecot.

Bertils Marklunds ir precīzi noformulējis 10 zinātniski pamatotus padomus. Sekojot tiem, stiprināsi imūnsistēmu, novērsīsi iekaisumu veidošanos organismā un attālināsi bioloģisko novecošanos.

Jo vairāk veselīgu paradumu pieņemsi par savējiem, jo vairāk veselīgu gadu nodzīvosi. Sāc jau šodien! Vai vēlākais rīt!

BERTILS MARKLUNDS (Bertil Marklund) MD, PhD ir ārsts, pētnieks, profesors Gēteborgas Universitātē un autors. Pasaules bestsellera “10 padomi” fakti un ieteikumi bāzēti pieredzē un zināšanās, kuras iegūtas 40 gadu gaitā, daļēji kā ārstam primārajā veselības aprūpē un daļēji kā vispārējās medicīnas un tautas veselības pētniekam, kā arī speciālajā literatūrā un ar veselību saistītos pētījumos. Autors vēlējās šo vitālo informāciju noformulēt pēc iespējas kodolīgāk un lasītājam saprotamāk. Šī pieeja izrādījās vispareizākā, un grāmatu jau iemīļojuši lasītāji vismaz 20 valstīs.

No zviedru valodas tulkojusi Inga Grezmane.

Iesaki draugiem