Apraksts

Viņa atgriežas, lai atriebtos...

Džūditai Rešlijai tas ir izdevies! Viņa dzīvo greznībā apbrīnojami skaistajā Venēcijā un beidzot bauda dzīvi, kuras dēļ tika nogalinājusi.
Tomēr kāds zina par viņas pagātni. Šoreiz tā nav Džūdita, kas kontrolē notiekošo, un viņai nākas sastapties ar ienaidnieku, kurš ir daudz nežēlīgāks un varenāks, nekā viņa bija domājusi.
Džūdita spēs sevi pasargāt, ja vien atradīs kādu gleznu. Lai gan viņa ir pārliecināta, ka šāds mākslas darbs nemaz neeksistē, viņa nav vienīgā, kas dzen tam pēdas...
Vai niknums Džūditu aizvedīs pietiekami tālu, lai izbēgtu no nāves?

“Spraigs, seksīgs un inteliģents romāns. Savā ziņā īsts šedevrs.”
Sunday Mirror

Lisa S. Hiltone ir uzaugusi Anglijā un dzīvojusi Ņujorkā, Parīzē, Milānā. Pēc Oksfordas Universitātes absolvēšanas viņa studējusi mākslas vēsturi Parīzē un Florencē. Romāns “Domina” turpina šķetināt apbrīnojamās Džūditas Rešlijas piedzīvojumus mākslas un glamūra pasaulē, ko iepazinām jau romānā “Maestra”.

No angļu valodas tulkojusi Anna Zābere.


Gudrs trilleris, kādu nenākas lasīt bieži. Sekss, mākslas vēsture, oligarhi, Venēcija, Sanktmorica, Parīze un Belgrada, Karavadžo, slepkavības un miljoni. Žilbinoši savīts sižets, ko papildina ieskats mākslas tirgotāju pasaulē un cinisks augstāko aprindu vērojums. Puritāņiem nelasīt!
Baiba Zīle, romāna “Melu meistars” autore

L. S. Hiltones otrā grāmata ir pat intriģējošāka par pirmo romānu “Maestra”, sižeta pagriezieni ir vēl krasāki un asāk iezīmēti. Lielisks psiholoģiskais trilleris, kuru papildina mūsdienu pasaulei raksturīgais glamūrs un samaitātība un kura pievienotā vērtība ir mākslas pasaules reālijas.
Booklist

Iesakām izlasīt! Romāns “Domina” ir kā uzlabota un sulīgāka “50 nokrāsu” versija, kuru bagātina labākais no “Da Vinči koda”. Te ir sekss, smalki brendi, vecmeistaru gleznas un arī pa kādai slepkavībai – ko vēl vairāk varētu vēlēties?
Irish Independent

“Domina” ir viens no apspriestākajiem jaunajiem romāniem. Vēl vairāk asu izjūtu, vairāk mākslas darbu un, protams, vēl vairāk seksa. Atveriet grāmatu un izdzīvojiet līdz ar Džūditu viņas slavas, veiksmes un arī... baiļu brīžus!
The Washington Post

“Domina” ir šokējošāks, biedējošāks un provocējošāks par autores pirmo romānu “Maestra”.
Reader’s Digest

Iesaki draugiem