Apraksts

Krāšņa ģimenes sāga televīzijas seriāla “Dauntaunas abatija” cienītājiem.

1913. gads izmaina aristokrātiskās Ingemu ģimenes dzīvi...

Kavendonas nams (1913–1920)

Kavendonas namā mīt divas ģimenes – aristokrātiskie Ingemi un Svonni, kuri viņus apkalpo, kā to gadsimtiem ilgi jau darījušas iepriekšējās paaudzes. Kavendona ir viens no greznākajiem namiem brīnišķīgajā Jorkšīrā, un Ingemu meitai daiļajai lēdijai Dafnei ir paredzamas spožas laulības...
Tomēr 1913. gada vasarā kāds negaidīts notikums uz visiem laikiem izmaina Dafnes dzīvi, kā arī apdraud visu Ingemu ģimenes nākotni. Smalkā dzīve, kuru līdz šim pazina Kavendonas iemītnieki, – deju viesības, irbju un rubeņu sezonas medības – izmainīsies līdz nepazīšanai, virs galvām biezējot kara drūmajiem padebešiem. Ingemiem un Svoniem nāksies tikt galā ar sarežģījumiem, kādus līdz šim neviens nevarēja pat iedomāties. Tiks pārbaudīta uzticība, un neiztiks arī bez nodevības. Šajā nedrošības un šaubu pilnajā laikā skaidrs ir tikai viens – šīs abas ģimenes nekad vairs nebūs tādas kā iepriekš.

Barbara Teilora Bredforda ir angļu rakstniece, kuras romāni tulkoti vairāk nekā 40 valodās (tostarp latviešu), izdoti 90 valstīs un šobrīd pārdoti vairāk nekā 90 miljonos eksemplāru. Pirmo reizi viņas stāsts tika publicēts žurnālā, kad autorei bija tikai desmit gadi, un kopš tā laika sarakstīti un izdoti jau vairāk nekā trīsdesmit romāni.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.

Publikācijas

Iesaki draugiem