Apraksts

1875. gadā Sisī, Austrijas imperatore, ir sieviete, kuru iekāro ikviens vīrietis un apskauž ikviena sieviete.
Sisī ir skaista, sportiska un gudra, viņai pieder viss – trūkst vienīgi laimes. Nogurusi no Hapsburgu galma smieklīgajām etiķetēm un pakļāvīgā, bet garlaicīgā vīra Franča Jozefa sabiedrības, Sisī dodas uz Angliju, lai piedalītos medībās. Viņa meklē aizraušanos un atrod to kapteiņa Beja Midltona žilbinošajā personā – viņš ir vienīgais vīrietis, kas var mēroties ar Sisī jāšanas prasmē. Bejs ir desmit gadus jaunāks par imperatori un riskē ar iespēju zaudēt visu, aizraudamies ar sievieti, kurai nekad nevarēs stāvēt blakus. Tomēr gan Bejs, gan imperatore ir vienlīdz pārgalvīgi, un abu savstarpējā pievilkšanās kļūst par nenoliedzamu spēku...

Kaislību un drāmas piesātinātais “Pūra mednieks” ir patiess stāsts par deviņpadsmitā gadsimta Siržu Valdnieci un kavalērijas kapteini, un
par cīņu starp mīlestību un pienākumu.

Deizija Gudvina (Daisy Goodwin, dz. 1961) ir mācījusies Kembridžas un Kolumbijas Universitātēs. Viņa ir rakstniece, televīzijas producente un redaktore daudzām dzejas antoloģijām. 2010. gadā iznāca viņas pirmais romāns My Last Duchess, ko kritika uzņēma ar lielu atsaucību.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.


Nevainojami uzrakstīts, spožs romāns, ko radījusi pašpaļāvīgas un prasmīgas stāstnieces spalva. Tīras, bezbēdīgas un nepretenciozas izklaides piedāvājums.
Sunday Express

Deizija Gudvina raksta tik skaisti – viņas lieliskais stils ietver sevī gan erudīciju, gan emocionālu pārdzīvojumu.
Daily Mail

Tik pilns dzīvīguma... patīkams un inteliģents romāns.
Sunday Times

Apvienojot smalki izzīmētos tēlus ar intriģējošu sižetu, Deizija Gudvina radījusi neaizmirstami spilgtu vēsturisko romānu.
Library Journal

Rakstniecei izdevies tik dziļi un pamatīgi iesaistīt lasītāju savu radīto varoņu dzīvēs, ka visus viņu panākumus vai neveiksmes izbaudām kā savējās. Apburošs, lieliski uzrakstīts darbs.
Publishers Weekly

Gudrs vēsturisks romāns ar odziņu, kurā netrūkst romantikas. Lieliskas izklaides avots!
Kirkus Reviews

Publikācijas

Iesaki draugiem