Aktualitātes

Latvietis ārzemēs un jaunā stāstu krājumā

Rakstnieces Baibas Zīles līdzšinējā literārā darbība bijusi gana daudzpusīga un neparasta. Izdoti divi romāni – “Dzīves simulācija” un “Melu meistars”, dokumentālas prozas grāmata “Rausītis un karma”, kā arī stāstu krājums “Aukstākā ziema simt piecdesmit gados”.

Vladis Spāre - mēneša autors Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 6. līdz 31. maijam, uzrādot Klienta karti, Vlada Spāres grāmatas "Tu nevari dabūt visu, ko gribi" un "Gājiens ar klibo zirdziņu" var iegādāties ar 20% atlaidi.

“Pāru (ne)būšanas” – latviešu psihoterapeita padomi veselīgām pāru attiecībām

Psihoterapeita piezīmes par desmit baušļiem un pāru attiecībām – arī tā varētu nosaukt tikko Apgādā Zvaigzne ABC iznākušo psihoterapeita Gata Līduma grāmatu “Pāru (ne)būšanas”, kura jau pirmajās iznākšanas dienās iekļuvusi visvairāk pārdoto grāmatu TOP 10.

Iznākusi grāmata “Vegāns virtuvē”

Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi latviešu blogeres Kristīnes Bergfeldes grāmata “Vegāns virtuvē”, kurā apkopotas vairāk nekā simts vegānisku ēdienu receptes.

Romāna “Sausums” autorei – jauna grāmata!

Austrāliešu rakstnieces Džeinas Hārperas pirmais romāns “Sausums” guva milzīgus starptautiskus panākumus un arī latviešu lasītāji to pamanīja un ievēroja. Tikko latviešu valodā iznācis viņas jaunākais darbs “Dabas spēki”.

Zvaigznes grāmatnīcās jauna akcija "Pavasaris pasteļtoņos"

Zvaigznes grāmatnīcās no 23. aprīļa līdz 1. jūnijam izvēlies vismaz 1 produktu pasteļtoņos no katras preču grupas (marķieri, zīmuļi, pildspalvas un komplekti) un saņem dāvanā krāsojamo grāmatu pieaugušajiem "Pasmaidi pasaulei".

“Mazliet sāpēs” – jauna ārsta slepenā dienasgrāmata

Gribat sevi iepriecināt, uzjautrināt un sasmīdināt? Britu rakstnieka un ārsta Adama Keja grāmata “Mazliet sāpēs” ir īstā lasāmviela, gan ar piebildi, ka viņa pieraksti vietām ir diezgan fizioloģiski atklāti un humora izjūta drīzāk melna. Ja esat vārīga un maiga būtne, kuru atklāti ārstu jociņi varētu šķebināt, labāk izvēlieties citu grāmatu.

Tāltālu dumbrājā, “Kur vēži dzied”

Tikko latviešu valodā iznācis amerikāņu rakstnieces Dēlijas Ouensas debijas romāns “Kur vēži dzied”. Kaimiņzemē Lietuvā tas jau piedzīvojis vairākus papildmetienus, bet pasaulē kopumā pārdoti vairāk nekā desmit miljoni eksemplāru, romāns tulkots 45 valodās.