Aktualitātes

Selfiji – līdz šim labākais Jusi Adlera-Olsena romāns!

Tikko latviešu valodā iznācis pasaulslavenā dāņu rakstnieka Jusi Adlera-Olsena romāns “Selfiji”, septītais darbs ciklā par Q nodaļu.

Gaidot Roberta Galbraita ceturto romānu – “Baltā nāve”!

5. augustā pie lasītājiem nonāks jau ceturtais Roberta Galbraita (Dž. K. Roulingas literārais pseidonīms) detektīvromāns par privātdetektīvu Kormoranu Straiku un viņa asistenti Robinu Ellakotu.

Iznākusi nebijusi grāmata par augu šamanismu

Iznākusi pirmā Augu šamanes un mistiķes Inin Nini grāmata “Trīspadsmit Sapņotāji. Dievu Augu Stāsti”, kurā medicīnas sieva reāli mistiskās un mistiski reālās esejās stāsta par satikšanos ar sev īpašiem Augiem no visām debesmalām. Grāmatai cauri vijas šamaņu ceļojumi, vīzijas, dziļi sapņi un seni mīti.

E-grāmatu TOP 10, 2019. gada jūnijs

Līgo dziesmas dziedādams, garām paskrējis jūnijs ar zaļu ozollapu vainagu galvā. Palūkosim, ko e-grāmatu lasītāji bija izvēlējušies lasīt pirmajā vasaras mēnesī!

Ar aktieru piedalīšanos atvērs grāmatu “Nameja gredzena kods”

Iznākusi triju autoru – Aigara Graubas, Ilzes Zvejas un Maksa Kinningsa veidotā krāšņā un interesantā grāmata “Nameja gredzena kods”, kuras atvēršanas svētki ar aktieru un filmas veidotāju piedalīšanos notiks 27. jūnijā pulksten 16.00 Zvaigznes prezentāciju zālē (K. Valdemāra ielā 6, Rīgā), ieeja no grāmatnīcas.

Agijas Stakas zīmējumu izstāde LNB

Kas tie par krāsainiem zvēriem, putniem, cilvēkiem un teiksmainām būtnēm Latvijas Nacionālās bibliotēkas 7. stāva ātrijā?

Latviešu valodā izdots “piens un medus”!

Tikko latviešu lasītāji saņēmuši kādu ļoti īpašu grāmatu – kanādiešu dzejnieces Rupi Kauras dzejas krājumu “piens un medus” (“milk&honey”).

Ineses Dreimanes grāmatas "Vēstule ar pielikumu" atvēršanas svētki 17. jūnijā

Tā lutināts ar vēsturiskā žanra prozu kā pēdējo pāris gadu laikā latviešu lasītājs, šķiet, nav bijis sen.

E-grāmatu TOP 10, 2019. gada maijs

Pēdējais pavasara mēnesis, kurā svinējām gan Mātes dienu, gan Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, gan Darba svētkus, ir noslēdzies. Laiks atskatīties uz populārākajām e-grāmatām maijā!

Apgāds Zvaigzne ABC aicina dalīties ar iedvesmas stāstiem, lai novembrī tos izdotu grāmatā ar nosaukumu "Mīlestības dāvanas"

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina 2019. gada jūniju un jūliju par iedvesmas un mīlestības mēnešiem un aicina ikvienu caur stāstiem dalīties patiesā pieredzē par to, kā esat saņēmuši vai dāvājuši mīlestības dāvanas.