Aktualitātes

Zinātnieku atklāsmes jaunā domāšanas fenomena izpratnei – “Nozagtā uzmanība”

Amerikāņu publicista Džoana Hari grāmatu “Nozagtā uzmanība” būs interesanti lasīt ikvienam, kurš aizdomājies par to, kā mainās viņa ikdienas paradumi.

Informatīvs seminārs skolām par mācību grāmatām un līdzekļiem Apgādā Zvaigzne ABC

Apgāds Zvaigzne ABC aicina bibliotekārus, skolotājus, direktorus un citus interesentus uz bezmaksas informatīvo semināru "Aktuālais skolai" par mācību grāmatu un mācību līdzekļu piedāvājumu š. g. 26. aprīlī no plkst. 15.00. līdz 17.00.

Pērc vienu, otrs par 1/2 cenu

Zvaigznes grāmatnīcās īpašais piedāvājums latviešu rakstnieku romāniem* Pērc vienu, otrs par 1/2 cenu**.

Tiek atklāta akcija “Izdziedi grāmatu”

2024. gada 2. aprīlī tiks atklāta Agneses Rakovskas mūzikas un izglītības platformas “Zvaigznājs” rīkotā akcija “Izdziedi grāmatu”, ko atbalsta Apgāds Zvaigzne ABC un Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Ieskaties!

Īpašais piedāvājums Zvaigznes grāmatnīcās un interneta veikalā www.zvaigzne.lv

Māksliniece Marina Heniņa - mēneša māksliniece Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 30. aprīlim, uzrādot Klienta karti, Seniora atlaižu karti un apliecību "Goda ģimene", Marinas Heniņas ilustrētās grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Aprīļa e-grāmatu akcija ir klāt!

Pati pirmā aprīļa diena katru gadu ir vispasaules smieklu un joku diena, kurā cenšamies izjokot un uzjautrināt cits citu, arī aprīļa e-grāmatu atlaižu akciju šoreiz veltām darbiem, kuri izraisīs smieklus vai vismaz smaidu un uzlabos garastāvokli.

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas Lielie lasīšanas svētki aizritējuši Eiropas Autoru dienas un Restarts lasīšanai zīmē

Sestdien, 2024. gada 23. martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notika LNB lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” svinīgais noslēguma pasākums.

Leģendārā “Koralīna” – grafiskajā romānā

Ar brīnišķi baisām P. Kreiga Rasela ilustrācijām bagātināts, grafiskā romāna formā iznācis Nīla Geimena pasaulslavenais darbs “Koralīna”, stāsts par pusaudzi, kura nokļūst paralēlajā pasaulē pie ideāliem vecākiem.

Raidījums "Grāmatu kods", 4.12.22.

ES programmas "Radošā Eiropa" ietvaros izdotās grāmatas.