Aktualitātes

"Harija Potera burvju almanahs" iepriekšpārdošanā

IEPRIEKŠPĀRDOŠANA! "Harija Potera burvju almanahu" var pasūtīt jau tagad! Interneta veikalā www.zvaigzne.lv līdz 9.10.23. spēkā ir īpaša cena - 28,99 eiro. SVARĪGI! Tāpat kā visā pasaulē, grāmatu iespējams saņemt tikai no 10.10.23. No 10.10.23. grāmatas cena būs 35,49 eiro. "Harija Potera burvju almanahs" tirdzniecībā no 10.10.2023.

Lasi ar Zvaigzni!

Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu jaunumu žurnāls, nr. 42

Konkurss mācību materiālu autoriem "Izglītība Latvijas nākotnei"

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina konkursu "Izglītība Latvijas nākotnei" mācību līdzekļu autoriem. Tā norises laiks ir no 2023. gada 5. aprīļa līdz 2023. gada 31. decembrim trīs atsevišķās kārtās, un tā kopējais balvu fons ir 23 000 eiro. Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu ikvienu izglītības jomas profesionāli un kopā veidot izglītību Latvijas nākotnei!

“Mīlestības gravitācija”

Latviešu valodā iznācis zviedru rakstnieces Sāras Stridsberjas romāns “Mīlestības gravitācija”, sāpīgi skaists un neiedomājami skumji brīnišķīgs romāns par dzīvi un mīlestību Bekomberjas psihiatriskajā slimnīcā.

Otrais romāns par izmeklētāju Adamsbergu

Iznācis jau otrais franču rakstnieces Fredas Vargasas kriminālromāns par izmeklētāju Adamsbergu – “Otrādi apgrieztais vīrs”. Pirmais bija “Zilo apļu vīrs”.

Literāri muzikāls vakars ar dziedošajiem rakstniekiem mūsdienu kultūras foruma Baltā nakts ietvaros

Mūsdienu kultūras forums Baltā nakts šogad norisināsies 9. septembrī un ar literāri muzikālu pasākumu pirmo reizi tajā piedalīsies arī Apgāds Zvaigzne ABC. Tajā uzstāsies trīs Latvijā pazīstami muzicējošie rakstnieki.

Tikšanās ar zviedru rakstnieci Sāru Stridsberju

Zviedrijas vēstniecība un Apgāds Zvaigzne ABC aicina uz romāna “Mīlestības gravitācija” latviskā tulkojuma atvēršanas svētkiem un sarunu par mūsdienu zviedru literatūru, kā arī kopīgo un atšķirīgo zviedru, latviešu un lietuviešu skarbajos stāstos.

Ilze Aizsila - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 30. septembrim, uzrādot Klienta karti, Seniora atlaižu karti un apliecību "Goda ģimene", Ilzes Aizsilas grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Lasāmgrāmatas skolēniem arī mācību materiālu platformā "Māconis"

Sākoties jaunajam mācību gadam, Apgāds Zvaigzne ABC papildinājis tiešsaistes mācību materiālu platformā "Māconis" pieejamos materiālus ar sadaļu “Lasāmgrāmata”.

Septembra e-grāmatu akcija ir klāt!

Septembrī aicinām ceļot pagātnē un lasīt vēsturiskos romānus. Septembra e-grāmatu atlaižu akcijas 6 darbos savijas patiesi notikumi, cilvēku atmiņas un rakstnieku fantāzija. Tie aizvedīs lasītājus gan uz karsto Āfrikas Zelta krastu, gan uz Kurzemes un Zemgales hercogisti, gan uz Fransisko Franko diktatūras laiku Spānijā, gan uz auksto Sibīriju.