Gleznotājs Edgars Vinters nes gaismu cilvēkiem

2010-09-17

Pagājušā gada 22. septembrī godinājām mākslinieku Edgaru Vinteru viņa 90 gadu jubilejā. Apgāds laida klajā grāmatu "Gleznotājs Edgars Vinters" gan latviešu, gan vācu valodā, kurā stāstīts par Edgara Vintera mūžu, viņa daiļrades ceļu un darbu. Mākslinieks grāmatā sniedz atklātu ieskatu viņa vērtību pasaulē un dzīves filozofijā un ļauj iepazīt savu nelokāmo raksturu dažādās dzīves situācijās.

Pagājušā gada 22. septembrī godinājām mākslinieku Edgaru Vinteru viņa 90 gadu jubilejā. Apgāds laida klajā grāmatu Gleznotājs Edgars Vinters gan latviešu, gan vācu valodā, kurā stāstīts par Edgara Vintera mūžu, viņa daiļrades ceļu un darbu. Mākslinieks grāmatā sniedz atklātu ieskatu viņa vērtību pasaulē un dzīves filozofijā un ļauj iepazīt savu nelokāmo raksturu dažādās dzīves situācijās.

Uz jautājumu „ Kāpēc gleznojat?” Edgars Vinters atbild kā izcils cilvēks un patiesi liels mākslinieks: „Lai apliecinātu, ka galvenais dzīvē ir tiekties pēc gaismas, vairot pozitīvo auru un palīdzēt cilvēkiem kļūt labākiem. Kas cits to darīs, ja ne māksla.”

edgars_vinters.jpg - 70.74 KB

Atzīmējot savu 91. dzimšanas dienu nenogurdināmais mākslinieks Edgars Vinters 22. septembrī no plkst. 11.30 līdz 14.00  būs sastopams Līvu laukumā, kur  gleznos Vecrīgas ainavu, lai dāvātu cilvēkiem prieku un gaismu.

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem