Zvaigzne ABC mācību materiāli BELMA konkursa finālā!

2021-08-18

Ar lielu gandarījumu paziņojam, ka BELMA (Best European Learning Materials Awards jeb Eiropas labāko mācību materiālu balvas) konkursa finālā ir iekļuvuši divi Apgāda Zvaigzne ABC mācību materiāli.

Tie ir Nonnas Gživačas mācību materiāls “Kл@ссно! Tiešsaistes mācību materiāls krievu valodas alfabēta apguvei” un Daces Markotas un Guntas Šusteres mācību grāmata “Ģeogrāfija 7. klasei” ar digitālo papildsaturu. Pavisam nedaudz līdz iekļūšanai finālā pietrūka Līgas Sausiņas mācību grāmatai “Bioloģija 7. klasei” ar digitālo papildsaturu, tāpēc apsveicam arī šī materiāla radošo komandu. Ar finālā iekļuvušo darbu sarakstu var iepazīties BELMA mājaslapā . Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2021. gada 20. oktobrī tiešsaistē Frankfurtes grāmatu izstādes ietvaros.

BELMA konkursā mācību materiālus var iesniegt ikviena Eiropas mācību materiālu izdevniecība vai mācību materiālu izstrādātājs kādā no četrām kategorijām: pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas un augstākās vai profesionālās izglītības materiālu kategorijā. Visus konkursā iesniegtos materiālus vērtē starptautiska ekspertu žūrija, kas par katru iesniegto darbu sagatavo rakstisku izvērtējumu. Mācību materiālu vērtēšanā tiek ņemti vērā tādi kritēriji kā bērncentrēts saturs ar diferencētu pieeju, mācību mērķu un sasniedzamo rezultātu skaidra definēšana, atbilstība aktuālajām zinātnes un metodikas nostādnēm, interaktivitāte, mācīšanās stratēģiju daudzpusīga attīstīšana, kā arī starppriekšmetu saite.

Lai veicas ikvienam BELMA konkursa dalībniekam un vēlam veiksmi finālā Zvaigzne ABC mācību materiāliem!

 

Iesaki draugiem