12 superprodukti ar unikālām dziednieciskām īpašībām

2015-08-18

Gribat padarīt mazliet veselīgāku savu ikdienišķo ēdienkarti, to praktiski nemainot? Neiespringstot, bet pārliecinoši? Grāmata “Gaismas ēdiens” ir rakstīta tieši jums. Izlasiet un rīkojieties!

Daži produkti ir tik veselīgi, ka tos sauc par superproduktiem. Tie ir veselībai un labsajūtai nozīmīgu vielu avots. Kas ir šie spēcinošie produkti? Grāmatas “Gaismas ēdiens” autore dziedniece Madara Bunte tos dēvē par gaismas ēdienu un iepazīstina ar 12 produktiem – katram no tiem piemīt vismaz 12 unikālas dziednieciskas īpašības. Tie ir vitamīnu, minerālvielu, antioksidantu, enzīmu, neaizvietojamo aminoskābju un taukskābju pilni. Madara ir pārliecināta, ka superprodukti ļauj katrā ķermeņa šūnā ienākt gaismai. Cilvēki ir gaismas būtnes un, lietojot uzturā gaismas ēdienu, saņem dziedinošo dabas enerģiju.

Lai lasītāji gūtu vēl plašāku priekšstatu par šo tēmu, autore dalās savās atziņās par uztura pamatiem un sniedz ieteikumus, kā ēst tā, lai ēdiens ēdājiem sniegtu vislielāko labumu. Piemēram, lielākā daļa augļu ir jāēd atsevišķi. Tikai pēc 30 min var ēst kaut ko citu. Ja šo intervālu neievēro, augļi kuņģī atrodas tikpat ilgi, cik pārējie produkti un sāk rūgt. Pēc tam, augļiem nonākot tievajā zarnā, organisms no tiem iegūs ļoti maz uzturvielu.

Grāmatā iekļauts apraksts par svarīgākajām barības vielām un to nozīmi un funkcijām organismā.

Lai atvieglotu lasītājiem ceļu pie superproduktiem, autore iekļāvusi grāmatā arī sarakstu ar vietnēm, kur tos iegādāties internetā.

Grāmatā katrs superprodukts ir aprakstīts detalizēti, pastāstot par tā izcelsmi, izskatu, ievākšanu, saturu un izceļot tā labākās īpašības. Apraksti papildināti ar receptēm, kurās ietilpst makas pulveris, godži ogas, kakao pupas, kaņepju sēklas, liānas “kaķa nags” miza, nātres lapas, melleņu ogas, spirulīnas pulveris un citi.

Pārliecinies, cik vienkārši ir uzturam pievienot mazliet gaismas!

Madara Bunte ir jauna dziedniece, dzimusi un augusi teiksmainajā Beverīnas novadā un jau agri spērusi pirmos soļus sevis izziņas ceļā. Īpaša ietekme uz Madaru bijusi grāmatām “Noslēpums” un “Tagadnes spēks”. Sajutusi neaprakstāmu mīlestības enerģijas pieplūdumu, Madara devusies tālākos garīgos meklējumos, izjutusi saikni ar dabu, iepazinusi savu patieso es, izzinājusi ārstniecības augus un iemācījusies strādāt ar dziedinošo enerģiju, kas plūst cauri viņas rokām.

Būs pieejama arī e-grāmata.

Iesaki draugiem