Ir grāmata, ir kino

2009-03-11

Laiku pa laikam kino parādās filmas, kas uzņemtas pēc grāmatu motīviem. Vēl joprojām nenorimst runas un sajūtas par šobrīd visvairāk lasīto romānu "Krēsla" un tā ekranizāciju.

Laiku pa laikam kino parādās filmas, kas uzņemtas pēc grāmatu motīviem. Vēl joprojām nenorimst runas un sajūtas par šobrīd visvairāk lasīto romānu „ Krēsla” un tā ekranizāciju.

Laba ziņa visiem kino un literatūras cienītājiem! Frānsisa Skota Ficdžeralda darbs Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu skatāms arī tāda paša nosaukuma kinofilmā, kur savdabīgā un likteņa nelāgi izjokotā Bendžamina Batona lomā iejuties Breds Pits, bet viņa mūža mīlestību iemieso Keita Blānšeta. Neparasto stāstu par vīru, kurš dzīvi skata ačgārnā secībā, ekranizējis latviešu kino cienītājiem jau pazīstamais Deivids Finčers (“Septiņi”, “Cīņas klubs” u.c.).

Amerikāņu žurnālista Džona Grogena romāns „ Mārlijs un es ” ir sirsnīgs stāsts par jaunu ģimeni, kurai apbrīnojami aprobežots suns iemāca saskatīt un novērtēt to, kam dzīvē ir nozīme. Un re, interesantā sižeta līnija jau iemūžināta kino lentē ar tādu pašu nosaukumu „ Mārlijs un es”, ko kino varēs skatīt jau šajā mēnesī.
marlijs un es

Sarosieties visi, kam iepirkšanās sagādā patiesu baudu, tikko iznācis Sofijas Kinselas jaunais romāns „ Šopaholiķes slepenā sapņu pasaule” – smieklīgs, amizants un pamācošs. Romāna galveno varoni Rebeku Blūmvudu redzēsiet arī filmā „ Šopaholiķes atzīšanās”.

Un asprātīgās situācijas no Zvaigznes izdotās grāmatas „ Kā zināt, vai Tevi mīl” jau šobrīd skatāmas filmā „ Viņš nav tevī ieķēries”.
Gūstiet baudu lasot grāmatas un skatoties kino!

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem