Aktualitātes

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko runāt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Q nodaļa atgriežas ar jaunu lietu

Tikko iznākušais dāņu rakstnieka Jusi Adlera-Olsena romāns “Marko efekts” ir skarbs, mūsdienīgs un aktuāls – tajā skartas vairākas tēmas, par kurām satraucas liela daļa Eiropas iedzīvotāju.

Tuvojoties svētkiem, piedāvājam lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Lai lustīgāka līgošana, Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi".

Daces Judinas romāna "Trīs klikšķi līdz laimei" atvēršanas svētki 17. jūnijā

Ilgi gaidīts, beidzot iznācis sestais romāns populārās latviešu rakstnieces Daces Judinas radītajā kriminālromānu sērijā “Izmeklē Anna Elizabete”.

Noslēdzies konkurss "Svētkos dāvini grāmatas" Rakstam pievienota galerija

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā un ieteica grāmatas citiem!

Latvijā viesosies igauņu rakstnieks Indreks Hargla

Kriminālromānu žanrs šobrīd ir viens no populārākajiem – gan latviešu, gan ārzemju rakstnieki ļauj nepacietīgajiem lasītājiem baudīt izsmalcinātu noziedzīgo prātu inspirētus noziegumus un kopā ar atjautīgiem izmeklētājiem šos noziedzniekus atmaskot un atbruņot.

Trešā Berjlindu grāmata ir klāt!

Kopš romānu “Trešā balss” un “Pilnmēness paisums” iznākšanas pasaules literatūru papildina spožo zviedru kinoscenāristu – Sillas un Rolfa Berjlindu nākamais kopdarbs.

Franču rakstnieka skarbais krimiķis

Jau ar pirmā franču rakstnieka Bernāra Miņjē romāna “Melnais taurenis” iznākšanu latviešu valodā īsteniem kriminālliteratūras cienītājiem bija “āķis lūpā” un viņi iegaumēja rakstnieka vārdu.

Džeks Rīčers atgriežas jaunā romānā

Angļu rakstnieka Lī Čailda iepriekšējais latviešu valodā izdotais romāns “Viens šāviens” jau izpelnījies pasaules slavu un arī ekranizāciju filmā “Džeks Rīčers” ar Tomu Krūzu galvenajā lomā.

Valgrēns atgriežas!

Izcilais mūsdienu zviedru rakstnieks un mūziķis Karls Juhans Valgrēns, daudzu literāru balvu laureāts, atgriežas pie latviešu lasītājiem ar jaunu romānu – “Ēnu vīrs”.