Aktualitātes

Romantisks latviešu detektīvromāns

Pēc vairākiem gadu desmitiem, kad latviešu detektīvromāna žanrs stabili turējās uz rakstnieku vīriešu pleciem, – daudzus darbus šajā jomā radīja Andris Kolbergs, Jānis Ivars Stradiņš, Anatols Imermanis un citi, – pēdējo gadu laikā šķiet, ka latviešu detektīvromāns pamazām pāriet autoru sieviešu rokās.

Izcilajam zviedru trilleru autoram iznāk jauns romāns

Iznākot otrajai daļai “UltiMatum” (pirmās nosaukums bija “MemoRandom”), ir noslēdzies mūsdienu zviedru rakstnieka Andersa de la Motes spraigais kriminālromānu cikls-diloģija “Spēle ar laiku”.

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko runāt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Q nodaļa atgriežas ar jaunu lietu

Tikko iznākušais dāņu rakstnieka Jusi Adlera-Olsena romāns “Marko efekts” ir skarbs, mūsdienīgs un aktuāls – tajā skartas vairākas tēmas, par kurām satraucas liela daļa Eiropas iedzīvotāju.

Tuvojoties svētkiem, piedāvājam lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Lai lustīgāka līgošana, Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi".

Daces Judinas romāna "Trīs klikšķi līdz laimei" atvēršanas svētki 17. jūnijā

Ilgi gaidīts, beidzot iznācis sestais romāns populārās latviešu rakstnieces Daces Judinas radītajā kriminālromānu sērijā “Izmeklē Anna Elizabete”.

Noslēdzies konkurss "Svētkos dāvini grāmatas" Rakstam pievienota galerija

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā un ieteica grāmatas citiem!

Latvijā viesosies igauņu rakstnieks Indreks Hargla

Kriminālromānu žanrs šobrīd ir viens no populārākajiem – gan latviešu, gan ārzemju rakstnieki ļauj nepacietīgajiem lasītājiem baudīt izsmalcinātu noziedzīgo prātu inspirētus noziegumus un kopā ar atjautīgiem izmeklētājiem šos noziedzniekus atmaskot un atbruņot.

Trešā Berjlindu grāmata ir klāt!

Kopš romānu “Trešā balss” un “Pilnmēness paisums” iznākšanas pasaules literatūru papildina spožo zviedru kinoscenāristu – Sillas un Rolfa Berjlindu nākamais kopdarbs.

Franču rakstnieka skarbais krimiķis

Jau ar pirmā franču rakstnieka Bernāra Miņjē romāna “Melnais taurenis” iznākšanu latviešu valodā īsteniem kriminālliteratūras cienītājiem bija “āķis lūpā” un viņi iegaumēja rakstnieka vārdu.