Aktualitātes

Lieliska dāvana zem Ziemassvētku eglītes

Katru gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, atkal no jauna kļūst populārs viss, kas saistās ar šo svētku gaidīšanu. Mēs izrotājam māju un dedzinām sveces Adventes vainagā, sākam uzmeklēt piparkūku mīklas receptes, bet bērni arvien aktīvāk sāk interesēties par Ziemassvētku dāvanām.

Lieliska iespēja satikt rakstnieci Karīnu Račko

Gatavojoties svētkiem un gādājot dāvanas, piedāvājam iespēju iegādāties rakstnieces Karīnas Račko romānus ar autogrāfu.

Tarakāni

Apgādā Zvaigzne ABC izdota grāmata “Tarakāni manā galvā. Stāsti par sievietēm”. Tajā grāmatas autores – Zane Zusta un Diāna Zande – īsos un izklaidējošos stāstiņos zīmē un psiholoģiski risina situācijas, kas sievietēs rada apjukumu, liek pieņemt dīvainus lēmumus un rīkoties neracionāli vai sastingt un pārstāt rīkoties vispār, kad patiesībā vajadzētu darboties, cik jaudas.

E-grāmatu TOP 10, 2018. gada novembris

Novembrī sveicām Latvijas valsti simtajā dzimšanas dienā – svinējām, dziedājām, vērojām svētku uguņošanu, bijām kopā un blakus. Ar šo svinīgo noskaņu sirdī un prātā arī novembra e-grāmatu atlaižu akcijai izvēlējāmies īpašus darbus – sešas godalgotas e-grāmatas, kas ir saņēmušas kritiķu un lasītāju atzinību. Ar prieku ziņojam, ka visas sešas akcijas e-grāmatas ir atradušas vietu novembra e-grāmatu Top 10.

Iznākusi grāmata “LV top 100. Tautas izvēlētas visu laiku labākās dziesmas”

2018. gada decembra sākumā, kad nupat krāšņi aizvadītas Latvijas valsts dibināšanas 100 gadu svinības un jau pilnā sparā rit skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, Radio SWH sadarbībā ar Apgādu Zvaigzne ABC laidusi klajā vienu no vērienīgākajiem un nacionāli nozīmīgākajiem 2018. gada kultūras un arī grāmatniecības projektiem – grāmatu “LV top 100. Tautas izvēlētas visu laiku labākās dziesmas”.

Kristina Sabaļauskaite atkal Rīgā!

Mākslas vēstures zinātņu doktores Kristinas Sabaļauskaites vēsturisko romānu cikls “Silva rerum” neapšaubāmi ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem pēdējās desmitgades lietuviešu literatūrā un arvien vairāk uzmanības un atzinības tas saņem arī ārvalstīs, to skaitā Latvijā, kur cikla pirmās grāmatas pelnīti gozējušās bestselleru sarakstos, tikušas lasītas un ieteiktas draugiem, ļoti pieprasītas arī bibliotēkās.

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko skaitīt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Vīrieši bez sievietēm – Murakami jaunā grāmata

Haruki Murakami, dzīvais japāņu klasiķis, vairākkārt ticis nominēts Nobela balvai literatūrā un saņēmis ārkārtīgi daudz literāru apbalvojumu. Haruki Murakami ir mūsdienu kulta rakstnieks – un tas nav pārspīlējums.

Vienīgā izeja – stilīgi spraigs prāta mežģis

Sākot lasīt romānu “Vienīgā izeja”, īstenam spriedzes romānu cienītājam šķitīs, ka sākuma motīvs jau kur manīts: Tedam Makejam ir viss, ko vien var vēlēties, – skaista sieva, divas meitas, labi atalgots darbs. Taču viņam tiek konstatēta neārstējama slimība. Kāds būtu labākais risinājums?