Aktualitātes

Jauns Romēna Puertolā romāns

Spāņu izcelsmes franču rakstnieks Romēns Puertolā, romāna “Neparastais ceļojums, kurā faķīrs iestrēga Ikea skapī” autors, iepriecina lasītājus ar jaunu darbu – “Meitenīte, kas norija mākoni Eifeļa torņa lielumā”.

Rīgas svētki 2017: Grāmatu ielas pasākumi 19.–20. augustā Vērmanes dārzā

Rīgas svētki šogad notiks no 18. līdz 20. augustam un kā jau ierasts, Rīgas viesus un iedzīvotājus iepriecinās arī Grāmatu iela Vērmanes dārzā. Grāmatu iela darbosies 19. un 20. augustā no plkst. 12.00 līdz 18.00.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 7.08.17.–13.08.17.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 7.08.17.–13.08.17.

“Sarkanā Džoana” - romāns, kuru iedvesmojusi latviešu spiedze

Kad Melita Norvuda, kas visu mūžu bija piegādājusi Padomju Savienībai slepenu britu valdības informāciju, beidzot tika atmaskota, viņai bija 87 gadi. Izrādījās, ka sirmā kundze, kuras tēvs bija latviešu sociāldemokrāts Aleksandrs Zirnis, ir visilgāk neatklātā spiedze Lielbritānijas vēsturē.

E-grāmatu TOP 10, 2017. gada jūlijs

Lasītāju iecienītākās e-grāmatas Zvaigznes mājaslapā un Apple iBooks veikalā.

Mīlestības un gramatikas likumi – burvīgs romāns vasarai!

Ir romāni, kuru lasīšana ne vien izklaidē un iepriecina, bet arī atsauc atmiņā vislabākos dzīves brīžus un mudina pasapņot par tām laimīgajām dienām, kas vēl nāks.

Izcila grāmata par dzīvi – “Kafejnīca KĀPĒC”

Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi Džona Strelecka grāmata “Kafejnīca KĀPĒC”, kas pasaulē jau nodēvēta par “Alķīmiķi” 21. gadsimtam – vienkāršs stāsts, kurš sniedz atbildes uz nozīmīgākajiem dzīves jautājumiem.

Lasīšanas stafetes 2017 noslēguma pasākums (+ saite uz foto)

Saulainā 1. augusta pusdienaslaikā uz kuģa “Isabelle” pulcējās aizrautīgākie Lasīšanas stafetes dalībnieki, lai piedalītos noslēguma pasākumā.

Ulrikas Kesteres grāmatas "Nelūgtie ciemiņi" atvēršanas svētki 11. jūlijā

Tik tikko – maijā – Zviedrijā, apgādā “Opal” iznāca latviešu izcelsmes mākslinieces un bērnu grāmatu autores Ulrikas Kesteres pirmā grāmata “Vilda grannar” (“Nelūgtie ciemiņi”).

Trešdienu klubs

Ir romāni, kuros lasītājs iejūtas pamazām, palēnām. Un somu rakstnieka Šella Vesto “Trešdienu klubs” ir viens no tādiem.