Aktualitātes

Irēnas Lagzdiņas grāmatas par aktieri Pēteri Liepiņu atvēršanas svētki būs 4. janvārī

Aizņemoties populāra Latvijas televīzijas raidījuma nosaukumu, varētu teikt, ka aktieri ir mūsu Nacionālie dārgumi – tautas mīlēti un cildināti, populāri ne tikai uz teātru skatuvēm, bet arī viņiem veltīto grāmatu lappusēs, turklāt interesanti, ka atzinību un mīlestību izpelnās ne tikai galveno lomu atveidotāji, bet arī izcili raksturlomu tēlotāji.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 11.12.17.–17.12.17.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 11.12.17.–17.12.17.

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko skaitīt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Francis Eberhofers atgriežas – iznācis jauns romāns “Skābo kāpostu koma”

Bavāriešu rakstniece Rita Falka ar romāniem par drusku lempīgo ciemata policistu Franci Eberhoferu kļuvusi slavena ne vien dzimtajā Vācijā, bet arī daudzās citās valstīs.

“Auklīte – bubulis” – piedzīvojums, kas aizrauj līdzi ar nepārvaramu spēku

Šogad Apgāds Zvaigzne ABC izdevis vairākas brīnišķīgas somu autoru grāmatas bērniem, kuras jau ieguvušas lasītāju mīlestību.

Induļa Paiča grāmatas "Deviņi dvēseles uzdevumi" atvēršanas svētki 14. decembrī

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā mācītāja Induļa Paiča pirmo grāmatu “Deviņi dvēseles uzdevumi” par sevis iepazīšanu.

Ķeltu mīti atdzīvojas jaunā latviešu fantāzijas romānā

Nav daudz autoru, kuri, vēl nesasnieguši trīsdesmit gadu vecumu, varētu lepoties ar jau teju desmit izdotām grāmatām, taču latviešu autore Laura Dreiže literatūrā ienāca strauji, agri un ļoti veiksmīgi.

Iznākušas visas grāmatas triloģijā “Sašķeltā jūra”

Īsti labs fantasy darbs ir tas, kurš ne vien pastāsta brīnumainu stāstu, bet glabā arī apslēpto vēstījumu – kā Dž. R. R. Tolkīna, A. Nortones, P. Rotfusa vai, piemēram, Džordža R. R. Mārtina darbi.

Kraukļu meitene – romāns spriedzes un šausmu cienītājiem

Iespaidīgi bieza, ar melnā tērptu meiteni uz vāka – grāmata “Kraukļu meitene” izskatās tieši tāda, kā uz vāciņiem rakstīts: “Starptautiska sensācija, hipnotizējošs un eksplozīvs trilleris, kas iesniedzas cilvēka psihes tumšākajos nostūros, lai uzjautātu: cik daudz viens cilvēks var nodarīt otram, pirms tas otrs pārvēršas briesmonī?”

E-grāmatu TOP 10, 2017. gada novembris

Lasītāju iecienītākās e-grāmatas Zvaigznes mājaslapā novembrī.