Aktualitātes

Zvaigznes grāmatnīcu darba laiks svētkos

Zvaigznes grāmatnīcu darba laiks no 1. līdz 7. maijam.

Pasaules vēstures hronika – grāmata jūsu skolēnam!

Pasaules vēsture ir mācību priekšmets, kas sagādā grūtības daudziem. Atcerēties, kas un kad notika kurā valstī, un kāds visiem šiem notikumiem ir kopsakars – un tas viss par tūkstošiem gadu pirms mūsu dzimšanas?

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 17.04.17.–23.04.17.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 17.04.17.–23.04.17.

Jauns Džona Grišama romāns

Jau kopš pirmo romānu “Pelikānu lieta”, “Firma” un “Klients” panākumiem Džons Grišams teju ik gadu publicē pa romānam, un tie visi kļūst par bestselleriem.

Jauns latviešu autores fantastikas žanra romāns

Rakstniece Ilze Enģele literatūrā ienāca pirms sešiem gadiem ar Apgāda Zvaigzne ABC bērnu un jauniešu oriģinālliteratūras konkursā atzinību guvušo fantastikas romānu “Septiņdesmit piecas dienas”, taču radošo darbību turpināja pavisam citā – sieviešu romāna – žanrā.

Atkārtoti izdots romantiskākais 90. gadu romāns

Rakstniece, režisore, teoloģe Dace Priede ir autore, kuras grāmatām latviešu literatūrā ir īpašs liktenis.

Pavisam jauni tiešsaistes mācību materiāli "Māconī"

Zvaigzne ABC interaktīvo mācību materiālu klāsts nupat ir papildināts ar pavisam jauniem materiāliem platformā "Māconis". Šī platforma ļauj mācīties mākonī – tā darbojas tiešsaistē uz jebkuras ierīces, un viss, kas nepieciešams, ir interneta pieslēgums.

Jauns Sofi Oksanenas romāns “Norma”

Mazliet maģiskā reālisma, daudz pavisam īsta reālisma un mīlestības dīvainās sejas – “Norma” ir ģimenes drāma ar aizraujošu sižetu, kur no sākotnēji skaidrā mātes-meitas attiecību moduļa izšķiļas arī krimināla sižeta līnija, kas vēlāk transformējas dziļi urdīgā versijā par sievietes lomu mūsdienu sabiedrībā, par vērtībām, kuras izvēlamies pārstāvēt, un par to, cik tālu esam vai neesam gatavi kāpt pāri citiem un sev.

Tuvojoties svētkiem, piedāvājam lietotni "Izpurini pantiņu! Lieldienas"!

Lieldienu priekam Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lietotni “Izpurini pantiņu! Lieldienas” ikvienam Android vai Apple iekārtas (mobilā telefona, planšetdatora) īpašniekam.