Aktualitātes

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 20.02.17.–26.02.17.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 20.02.17.–26.02.17.

Vladimira Kaijaka un Māras Svīres romāna "Vēstule" atvēršanas svētki 25. februārī

"Vēstule var iepriecināt, vēstule var skumdināt, paretam gadās, ka vēstule iejaucas cilvēka liktenī, notikumi sāk vērpties pavisam citādi, nekā iepriekš gribēts, un mīlestībai basām kājām jāiet asām šķembām kaisīts ceļš,” tā jauniznākušā romāna “Vēstule” anotācijā raksta izcilā latviešu prozaiķe Māra Svīre. Taču uz grāmatas vāka redzami gan rakstnieces, gan viņas dzīvesbiedra, rakstnieka Vladimira Kaijaka vārdi.

Riharda Bargā grāmatas "Plikie rukši" atvēršanas svētki 25. februārī

Dzejnieku un rakstnieku Rihardu Bargo pelnīti uzskata par vienu no spilgtākajām personībām mūsdienu latviešu literatūras ainavā. Daļai sabiedrības Bargā vārds nenoliedzami saistās pirmkārt ar kultūras dzīves skandāliem, kas pirms kāda laika saviļņoja sabiedrību. Savukārt citi uzteic autora spēju talantīgi un iejūtīgi attēlot sabiedrības marginālo pusi – jomas, no kurām daļa sabiedrības joprojām novēršas.

Jāņa Lejiņa grāmatas "Vīrieša sirds" atvēršanas svētki 25. februārī

Rakstnieks Jānis Lejiņš jau vairāk nekā desmit gadu ieņem goda vietu latviešu vēsturiskā romāna “slavas zālē”. Viņa triloģija “Zīmogs sarkanā vaskā” izpelnījās ne tikai plašu lasītāju atsaucību kā viens no visvairāk lasītajiem vēsturiskajiem darbiem latviešu literatūrā, bet arī virkni apbalvojumu.

Akvelīnas Līvmanes grāmatas "Atvērto siržu sarunas" atvēršanas svētki 26. februārī

Aktrises un astroloģes Akvelīnas Līvmanes grāmata “Atvērto siržu sarunas” kopš iznākšanas jau iekļuvusi pirktāko grāmatu topos, bet publiskie grāmatas atvēršanas svētki un tikšanās ar autori notiks 26. februārī pulksten 11.00 “Latvijas Grāmatu Izstādē 2017”, kas norisināsies Izstāžu centrā Ķīpsala.

Latvijas Grāmatu izstāde 2017

Latvijas Grāmatu izstāde 2017 šogad notiks no 24. līdz 26. februārim izstāžu centrā Ķīpsala.

Romāns par citādu kaislību

Liekais svars! Džinsi, kurus vairs nevar aizpogāt, un mērlente, kura rāda nepavisam ne tos patīkamākos ciparus! Šķiet, šī ir problēma, ar kuru kādā dzīves brīdī sastapušies vismaz 90 procenti sieviešu, izņemot vienīgi tās, kurām daba dāvājusi apskaužamu vielmaiņu.

Meitenes, magones un atmiņas asins krāsā

Nu arī latviešu valodā izcilajā Silvijas Brices tulkojumā varam lasīt vienu no beidzamā laika satriecošākajām, bet vienlaikus poētiski skaistākajām grāmatām – amerikāņu-meksikāņu rakstnieces un žurnālistes, starptautiskā PEN kluba pašreizējās prezidentes Dženiferas Klementas romānu “Lūgšanas par nolaupītajām”.

Apgāds Zvaigzne ABC aicina pieteikties ilustratorus (māksliniekus)

Tiksimies Latvijas Grāmatu izstādē Ķīpsalā Zvaigzne ABC stendā š.g. 24. un 25. februārī no plkst. 14.00 līdz 16.00. Jāņem līdzi portfolio.

Fantāzija, piedzīvojumi un neparastas fotogrāfijas

Jau pirms trim gadiem Latvijas grāmatnīcās nonāca izdevums, kas pievērsa pat rūdītāko lasītāju vērību sava neparastā noformējuma dēļ. Romāna vāku rotāja melnbalta fotogrāfija, uz kuras redzamā meitenīte, šķiet, karājās gaisā; arī grāmatas iekšlapās bija atrodamas līdzīgas mazliet spocīgas ilustrācijas, bet sarkanbrūni pelēkās krāsās ieturētais noformējums radīja mazliet mistisku gaisotni.