Aktualitātes

Jubileja izcilajai pedagoģei Elfrīdai Krastiņai

Daugavpils Universitātes profesorei, daudzu matemātikas mācību līdzekļu (grāmatu, burtnīcu, papildmateriālu, metodisko materiālu) autorei un līdzautorei, skolotāju profesionālās kompetences pilnveides kursu vadītājai Elfrīdai Krastiņai, vitālam un vienmēr ideju bagātam cilvēkam, 1. jūlijā atzīmējam apaļu – 70 gadu jubileju.

Par izciliem rakstniekiem – ar sirsnību un humoru

Dzejniece un prozaiķe Daina Avotiņa ir viena no tiem latviešu autoriem, kas bijuši pastāvīgi klātesoši visos 20. gadsimta otrās puses Latvijas literārajos procesos.

Tīnis – superspiegs Alekss Raiders ir klāt!

Vasaras brīvlaikā tradicionāli skolēniem tiek uzdots lasīt. Dažās skolās pat vēl joprojām tiek izsniegts obligāti izlasāmo grāmatu saraksts, bet vairākums demokrātiski atļauj lasīt jebko, uzsvaru liekot uz pašu lasīšanas faktu.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 19.06.17.–25.06.17.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 19.06.17.–25.06.17.

Tuvojoties svētkiem, piedāvājam lietotni "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Lai lustīgāka līgošana, Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lietotni “Izpurini pantiņu! Jāņi” katram Android un iOS iekārtas (viedtelefona, planšetdatora) īpašniekam.

Izlozes “Izkrāso pavasari un ceļo!” uzvarētāji

Ir noslēgusies loterija "Izkrāso pavasari un ceļo!". Paldies visiem, kas piedalījās!

Vilhelma Šmida grāmatas "Rimtums" atvēršanas svētki 19. jūnijā

Vācijā populārais filozofs Vilhelms Šmids ir labi pazīstams arī Latvijas intelektuālajā vidē – ne tikai kā vairāku grāmatu autors, bet arī kā pasniedzējs Latvijas Universitātē, kur viņš darbojās desmit gadus.

Neapoles tetraloģijas trešā daļa ir klāt

Ir romāni, kuru lasīšana kļūst par tādu kā apsēstību, – un Elenas Ferrantes “Neapoles tetraloģija”, kas kļuvusi par pasaulē visvairāk lasīto itāļu romānu ciklu, noteikti pieder pie tādiem.

Vijas Eniņas grāmatas "Veselība pie mājas sliekšņa" atvēršanas svētki 20. jūnijā

Tikko Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi grāmata “Veselība pie mājas sliekšņa”, kurā apkopoti 100 pie mums populārākie ārstniecības augi.

Meitenes – spilgts romāns vasarai

“Meitenes”, šis spilgtais un izsmalcināti inteliģentais, bet vienlaikus satriecoši, brīžiem pat pusaudziski bezkaunīgi atklātais pieaugšanas romāns šobrīd ir grāmata, kas jau iekļuvusi pārdotāko grāmatu topos teju visās 36 valstīs, kurās ir izdota.