Aktualitātes

Īpašais piedāvājums Zvaigznes grāmatnīcās sadarbībā ar BALTA

Tagad zinātkāre un drošība iet roku rokā!

Lasīšanas stafetes 2018 Noslēguma pasākums + FOTO

Ceturto gadu pēc kārtas Apgāda Zvaigzne ABC paspārnē risinājās Lasīšanas stafete. Pirmajā gadā dalībnieku skaits bija niecīgs – tikai 23, bet ar katru gadu ieinteresēto bērnu skaits ir audzis.

“Grāmatplaukta” lietotāji – izpazīstiet jauno mācību e-grāmatu platformu “Māconis”!

Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai, esam veikuši uzlabojumus mācību e-grāmatu izmantošanas sistēmās. Sākot no 2018. gada 1. augusta, tiek slēgta platforma "Grāmatplaukts", tās vietā nodrošinot mūsdienīgu tiešsaistes platformu "Māconis".

Ziloņkopēju bērni

Kopš latviešu valodā iznāca pirmais Pētera Hēga romāns “Smillas jaunkundzes sniega izjūta”, pagājis labs laiciņš – taču lasītāju atmiņā šis darbs atstājis spilgtus nospiedumus.

E-grāmatu TOP 10, 2018. gada jūlijs

Iespējams, ka jūlijs ir bijis šīgada karstākais mēnesis, kad daudziem lasītājiem laiks pagājis atpūšoties, baudot vasaras daudzveidīgos priekus pie ūdens, sporta spēlēs vai Latvijas apceļošanā. Tomēr ar lielu gandarījumu varam secināt, ka jūlijā populāras ir bijušas gan Zvaigzne ABC publicētās jaunākās e-grāmatas, gan arī mēneša akcijā “Skaisti stāsti vasaras atpūtai” piedāvātie darbi. Kuras tad ir bijušas vispopulārākās e-grāmatas jūlijā?

Zvaigzne ABC interaktīvais mācību materiāls – pretendents BELMA balvai

Starptautiskā BELMA 2018 (Best Educational Learning Materials Awards – Labāko mācību materiālu balva; www.belma-award.eu) konkursa organizatori ir paziņojuši mācību materiālus, kas izvirzīti finālā un pretendē uz godalgotām vietām.

Koučings ar NLP. Paškoučings. Bezmaksas meistarklase un jauno neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) grāmatu prezentācija

2018. gada 8. augustā, plkst. 17.00 Apgāda Zvaigznes ABC prezentāciju zālē Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 6, notiks meistarklase “Koučings ar NLP. Paškoučings”, kā arī trīs sērijas “Neirolingvistiskā programmēšana – mācība par personīgo meistarību” grāmatu prezentācija.

Grāmata aizrautīgam vasaras brīvlaikam

Skolēnu brīvlaiks, aiz loga – saulaina, tveicīga vasara. Šķiet, ka grāmatu lasīšana kura katra pusaudža prioritāšu sarakstā šobrīd noslīdējusi uz vienu no zemākajām vietām.

100 dzejoļi Latvijai

Sagaidot Latvijas simtgadi, aizvien vairāk domājam par savu valsti, par tās sarežģīto vēsturi, cilvēkiem, bez kuriem nebūtu iespējama tāda Latvija, kādā mēs šodien dzīvojam. Uz savas valsts tapšanu varam raudzīties no dažādiem skatpunktiem.

Grāmata, kuru nedrīkst palaist garām neviens biznesa līderis!

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā grāmatu “4 izpildes disciplīnas īpaši svarīgo mērķu sasniegšanai”, ko sarakstījuši starptautiski pazīstama apmācību uzņēmuma FranklinCovey konsultanti Kriss Makčesnijs, Šons Kovejs un Džims Halings.