Aktualitātes

Skaists, turklāt tik izcili dzied!

“Tenors nav būtne no šīs pasaules, bet gan pasaule pati par sevi,” – tā deviņpadsmitajā gadsimtā rakstīja franču komponists Hektors Berliozs.

Vongezers – aizraujošs romāns par izglābšanos

Ja izrādītos, ka pasaule ir postošas un neārstējamas sērgas varā, tuvākās pilsētas slēgtas karantīnas dēļ, un šķiet, viss kļūst tikai sliktāk, – ko jūs darītu? Kā mēģinātu glābties? Ko (un kuru?) ņemtu līdzi?

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 9.01.17.–15.01.17.

Pirktāko grāmatu TOP 10 Zvaigznes grāmatnīcās, 9.01.17.–15.01.17.

Iekšējie meklējumi nebeidzas

Apgādā Zvaigzne ABC jau iznākušos trapistu mūka Tomasa Mērtona darbus “Iekšējā pieredze” un “Pārdomas vienatnē” tagad papildina arī viņa autobiogrāfija “Septiņloku kalns”. Tas ir daudzējādā ziņā neparasts darbs, kas nodēvēts par 20. gadsimta Augustīna “Atzīšanās” variantu.

Latviski izdots jaunākais Mārgaretas Atvudas romāns

Kas ir brīvība un par ko esam ar mieru to atdot? Šis jautājums daudzos var raisīt sašutumu, un pirmā impulsīvā atbilde būtu: “Protams, ne par ko!” Taču, nedaudz padomājot, nāktos secināt, ka patiesībā mēs daļu savas brīvības atdodam ik dienu – uz to pretendē mūsu darbs, tuvinieki, galu galā arī likumdošana.

E-grāmatu 2016. gada TOP 10

Lasītāju iecienītākās e-grāmatas 2016. gadā Zvaigznes mājaslapā.

Jauns Jūnasa Jūnasona romāns

Zviedru rakstnieks Jūnass Jūnasons pasaules slavu un atzinību saņēmis, jau iznākot pirmajam romānam “Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda”, – grāmata izdota neskaitāmās valstīs, un tās kopējais metiens pasaulē sasniedzis vairākus miljonus, pēc tās motīviem uzņemta arī filma.

Praktiska grāmata jaunajiem tētiem!

Kad ilgi gaidītais bērniņš beidzot ir ieradies mājās un jaunā māmiņa lietišķi un zinoši aprūpē jauno ģimenes locekli, tētis var sajusties atstumts, nezinošs un reizēm pat... neiederīgs!

E-grāmatu TOP 10, 2016. gada decembris

Lasītāju iecienītākās e-grāmatas Zvaigznes mājaslapā un Apple iBooks veikalā.