Aktualitātes

Aivara Kļavja grāmatas "Melnais akmens" atvēršanas svētki 24. februārī

Par vēsturi var rakstīt dažādi – var sīki ievērot zinātnisko precizitāti un stāstīt tikai par to, kas ticis neapgāžami pierādīts, bet var arī ļaut iztēlei vaļu un reālā pagātnes laikposmā iedzīvināt nekad neeksistējušus varoņus un pat notikumus.

Grāmata “Bērns jaunā ģimenē”

Tikko iznākusī grāmata “Bērns jaunā ģimenē” ir kā glābšanas riņķis visām tām ģimenēm, kurā šobrīd aug problēmbērni – ne vien adoptētie, bet arī pašu.

Klāt gaidītais “Šāntarāma” turpinājums!

Kad iznāca romāns “Šāntarāms”, tas īsā laikā kļuva populārs visā pasaulē – ar savu savdabību, krāšņajiem Indijas un Afganistānas aprakstiem, un arī ar autora Gregorija Deivida Robertsa raibo biogrāfiju.

Arkādija Panca un Gaļinas Pancas-Zaicevas grāmatas "Sarunas par mīlestību" atvēršanas svētki 15. februārī

Kā dāvana mums visiem, kas vēlas kļūt mīlošāki un mīlētāki, iznākusi ļoti noderīga, praktiska un ikvienam saprotama grāmata – “Sarunas par mīlestību”.

Latvijas Grāmatu izstāde 2018

Latvijas Grāmatu izstāde 2018 notiks no 23. līdz 25. februārim izstāžu centrā Ķīpsala.

Lasītājs vilcienā 6.27

Neliels apjoms, patiesas intonācijas, mūsdienīgs un spilgts skatījums uz ikdienību, kā arī (parasti) vairākas literārās balvas un lasītāju atzinība – pēdējos gados iznākuši jau vairāki romāni, kas atbilst šim raksturojumam.

E-grāmatu TOP 10, 2018. gada janvāris

Šķiet, ka nupat, nupat visiem paziņām vēlējām laimīgu Jauno gadu, bet nu jau pagājis gada pirmais mēnesis. Janvārī e-grāmatu cienītāji saņēma 13 jaunus izdevumus Zvaigzne ABC mājaslapā, kā arī norisinājās nedaudz neparastāka e-grāmatu akcija, tāpēc laiks apkopot, kuri ir vispopulārākie desmit darbi.

Lauras Dreižes romāna "Tā runāja Zosu māte" atvēršanas svētki 1. februārī

Nav daudz autoru, kuri, vēl nesasnieguši trīsdesmit gadu vecumu, varētu lepoties ar jau teju desmit izdotām grāmatām, taču latviešu autore Laura Dreiže literatūrā ienāca strauji, agri un ļoti veiksmīgi.

Kā kļūt harismātiskam? Mācoties!

Visos laikos ir cilvēki, kuri spēj piesaistīt uzmanību un aizraut klausītājus. Par tādiem mēdz sacīt: apveltīti ar harismu. Bet kas ir šī noslēpumainā harisma?