Video par grāmatām

Ar Parīzes stilu un šarmu Rakstam pievienots video

Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi lieliska grāmata, kas iekarojusi sievišķīgās lasītāju daļas sirdis visā pasaulē – "Kā būt parīzietei vienmēr un visur". Grāmatas autores ir četras īstas parīzietes un bohēmistes – rakstniece Anne Beresta, modele Karolīna de Megrē, filmu producente Sofija Masa un scenāriste Odrija Divāna.

Novērtējiet – izcila grāmata Rakstam pievienots video

“Īsts džentlmenis ir vīrietis, kura garderobē nekas nav nejaušs,” apgalvo Bernhards Recels, grāmatas “Džentlmenis. Rokasgrāmata elegantam vīrietim” autors, uzsākot ceļojumu vīriešu klasiskās modes pasaulē. Atraisīt sevī džentlmeni var ikviens, ja izvēlas īsto padomdevēju!

Dziedāsim ar Lilallā! Rakstam pievienots video

Kas ir Lilallā? Pasaulē mīļākā un labākā omīte – nu gluži tikpat jauka kā tavējā un manējā! Pie viņas var droši blēņoties, ar viņu ir jautri un viegli, un viņa savus mīļos pigoriņus saņem tā, it kā būtu gaidījusi jau simts gadus.

Aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane par grāmatu "Dziedinošas kompreses" Rakstam pievienots video

Pie lasītājiem nonākusi bērnu medicīnas māsas Bernadetes Behles-Heldes un dziednieces, medicīnas māsas un dabas un vides pedagoģes Urzelas Bīringas grāmata "Dziedinošas kompreses".

Jauni Dostojevska izdevumi Rakstam pievienots video

Kaut gan pārdotāko grāmatu topos parasti lielāko daļu aizņem no jauna izdotas grāmatas un bestselleri, tomēr arī interese par pasaules literatūras klasikas darbiem lasītāju vidū ir pastāvīgi klātesoša. Jo īpaši to rosina šo darbu aktualizācija jaunos teātra iestudējumos un kino ekranizācijās.

Lauras Dreižes grāmatas "Deja ar nāvi" atvēršanas svētki 17. septembrī Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Latviešu rakstnieces Lauras Dreižes triloģijas "Danse Macabre" 1. grāmatas "Deja ar nāvi" atvēršanas svētki notiks 17. septembrī plkst. 17:00 Zvaigznes prezentāciju zālē, K. Valdemāra ielā 6, Rīgā.

11. augusts - rakstnieka Didža Sedlenieka tūre pa Zvaigznes grāmatnīcām un romāna "X RALPHI INDRAE" pirmā pārdošanas diena Rakstam pievienots video

Grāmatu „X RALPHI INDRAE” visās Zvaigznes grāmatnīcās sāks tirgot 11. augustā, un šajā dienā grāmatu varēs iegādāties ar 20% atlaidi.

Lavandu istaba Rakstam pievienots video

“Redziet, es pārdodu grāmatas kā zāles. Ir grāmatas, kuras der miljonam cilvēku. Dažas – tikai simtam. Un ir tādas zāles – pardon! grāmatas –, kuras sarakstītas tikai vienam vienīgam cilvēkam... Grāmata ir gan ārsts, gan zāles vienlaikus. Tā nosaka diagnozi un ārstē. Piemeklēt īstos romānus atbilstošajām kaitēm – tas ir veids, kā es pārdodu grāmatas.”

Grāmata un bezmaksas lietotne "Vai Rīga jau gatava?" - unikāls veids, lai iepazītu Vecrīgu Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Tuvojas Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki un Rīga būs pilna ar maziem dziedātājiem un dejotājiem no visas Latvijas, kā arī pilsētas viesiem, kuri būs ieradušies apmeklēt dažādus pasākumus. Lai gūtu pirmo iespaidu par Vecrīgu vai atklātu to no jauna, piedāvājam unikālu grāmatu, kuru papildina lietotne „Vai Rīga jau gatava?”.

Saruna ar autoru Igoru Kudrjavcevu Rakstam pievienots video

Saruna ar autoru, sertificētu ārstu, vairāku augstskolu pasniedzēju, cigun skolotāju un personības izaugsmes treneri Igoru Kudrjavcevu