Aktualitātes

100 dzejoļi Latvijai

Sagaidot Latvijas simtgadi, aizvien vairāk domājam par savu valsti, par tās sarežģīto vēsturi, cilvēkiem, bez kuriem nebūtu iespējama tāda Latvija, kādā mēs šodien dzīvojam. Uz savas valsts tapšanu varam raudzīties no dažādiem skatpunktiem.

Grāmata, kuru nedrīkst palaist garām neviens biznesa līderis!

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā grāmatu “4 izpildes disciplīnas īpaši svarīgo mērķu sasniegšanai”, ko sarakstījuši starptautiski pazīstama apmācību uzņēmuma FranklinCovey konsultanti Kriss Makčesnijs, Šons Kovejs un Džims Halings.

Rīgā viesosies uzņēmējs un biznesa inovāciju pētnieks – vizionārs Gunters Pauli

Atzīmējot kustības Lielā Talka 10. jubileju un svinīgi noslēdzot šā gada Talku, laikā no 17. līdz 19. jūlijam Rīgā viesosies viens no pasaules drosmīgākajiem piemēriem uzņēmējdarbībā un zinātnē – profesors Gunters Pauli (Gunter Pauli).

Melna islandiešu kriminālsāga

Izteiksmīgais vāks skaidri liecina, ka tikko iznākušais islandiešu rakstnieces Irsas Sigurdardotiras romāns “DNS” ir detektīvs. Skarbs, piesātināts un drūms, bet arī dzīvespriecīgs un atjautīgs – vismaz tiktāl, cik stāsta par izmeklētāja Huldara un bērnu psiholoģes Freijas attiecībām.

Apcerīgs un smalks pieaugšanas romāns

Tikko latviešu valodā iznākušais itāļu rakstnieka Paolo Konjeti romāns “Astoņi kalni” vairāk nekā gadu ieņēma pirmās vietas Itālijas bestselleru topā, tas tulkots un izdots jau 39 valstīs.

Iesaka izlasīt tulkotāja Silvija Brice

No 2. jūlija līdz 31. augustam Zvaigzne ABC izdotās grāmatas, kuras tulkojusi Silvija Brice, Zvaigznes grāmatnīcās var iegādāties ar īpašu atlaidi.

E-grāmatu TOP 10, 2018. gada jūnijs

Pirmais vasaras mēnesis šķiet paskrējis vēja spārniem, tāpēc laiks atskatīties, kuras ir bijušas vispopulārākās Zvaigzne ABC e-grāmatas. Jāsaka, ka turpinās pēdējos mēnešos novērotā tendence, ka akcijas e-grāmatas itin sparīgi sacenšas ar jaunākajām e-grāmatām par vietu ikmēneša topā. Kuras ir guvušas pārsvaru jūnijā?

Jaunos lasītājus gaida neprātīgs piedzīvojums kosmosā!

Nezināmais cilvēkus vilina jau kopš senseniem laikiem. Vispirms viņi veica pavisam nelielus attālumus pa sauszemi, tad devās jau tālāk un šķērsoja upes, kalnus, jūras un okeānus. Taču mūsdienās skatiens sniedzas vēl tālāk – plašajā Visumā.

Mandeļu vācēja

Tikko iznākušais Sicīlijā dzimušās rakstnieces Simonetas Anjello Hornbijas romāns “Mandeļu vācēja” ar savu maigi ziedaino vāciņu izskatās gluži nevainīgs un romantisks.

Mūsdienīgs, spraigs un mazliet biedējošs detektīvs

Tikko iznākušais vācu rakstnieces Neles Noihausas romāns “Dzīvie un mirušie” sākas traki: kāds snaiperis īsi pirms Ziemassvētkiem nonāvē divas sievietes. Viena no viņām gaišā dienas laikā pastaigājusies ar suni, otra savā virtuvē gatavojusi vakariņas mazmeitai.