Izglītības iestāžu grāmatu pasūtījumi internetā

  1. Piesakoties grāmatu pasūtījumam internetā, izglītības iestāde var iegādāties visas Apgāda Zvaigzne ABC izdotās grāmatas par vairumtirdzniecības cenām.
  2. Ja  pirkuma kopējā summa ir līdz 300 eiro, tad  ir jāmaksā par Kurjerpasta piegādi.  Savukārt, ja  pirkuma summa ir virs 300 eiro, tad piegāde ar Kurjerpastu uz izglītības iestādi ir par brīvu. 
    Jaunums! Iespēja izņemt skolas pasūtījumu tuvākajā grāmatnīcā, nemaksājot par piegādi.
  3. Skolu pasūtījumam var pieteikties tikai oficiāli reģistrētās izglītības iestādes (pirmsskolas, vispārējās, privātās, vakara (maiņu) skolas, koledžas, augstskolas u.c. izglītības iestādes) norādot kontaktpersonu, izglītības iestādes nosaukumu, tālruni un e-pastu.
  4. No katras izglītības iestādes pasūtījumu var veikt tikai viens pārstāvis (kontaktpersona), kurš apkopo un veic pasūtījumus internetā. Vienai izglītības iestādei nevar būt vairākas kontaktpersonas grāmatu pasūtījumiem internetā.
  5. Pabeidzot pasūtījumu, izglītības iestāde var izvēlēties apmaksāt pasūtījumu ar norēķinu karti vai veikt apmaksu, saņemot rēķinu.
  6. Šī reģistrācijas forma katrai skolai ir jāaizpilda tikai vienu reizi. Nākamo reizi, kad vēlēsieties izdarīt pasūtījumu, ir jāveic autorizācija , kur jānorāda savs e-pasts un parole, kura Jums tiks aizsūtīta pa e-pastu.