Aktualitātes

Eleonora Troja (Inga Gorbunova un Dana Sinkeviča) - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 31. martam, uzrādot Klienta karti, Seniora atlaižu karti un apliecību "Goda ģimene", Eleonora Troja grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Dakteris Klauns ikvienam no mums stāsta terapeitiskus stāstus

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā Igora Narovska un Nataļjas Policjas grāmatu latviešu un krievu valodā “Daktera Klauna brīnumainās spēles. Terapeitiski stāsti”. No katras iegādātās grāmatas 1 eiro tiek ziedots tam, lai dakteri klauni varētu turpināt strādāt slimnīcās visā Latvijā.

Marta e-grāmatu akcija ir klāt!

Pavasari aicinām iesākt ar pēdējo gadu spilgtākajām debijām, kuru vidū šoreiz ir vairāki patiesi sirdssilti un priekpilni darbi. Marta atlaižu akcijas e-grāmatas būs īstās zāles pret ziemas radīto nomāktību, tās aicinās doties uz saulaino bērnību pie omes Ukrainā, atklās, kā baudīt dzīvi arī tad, kad šķietami zudusi tās jēga, un galu galā vienkārši sasmīdinās un iepriecinās.

“Ciglītis” dodas pie latviešu lasītājiem

Izcila romāna izcils tulkojums – Silvija Brice iztulkojusi Donnas Tartas lielisko grāmatu “Ciglītis” (“Goldfinch”)! Ko gan vēl piebilst? Par šo darbu jau sen runā pasaulē, par tā sarakstīšanu autore saņēmusi daudz atzinības, arī Pulicera balvu.

Hilarijas Mantelas izcilā triloģija izdota pilnā apjomā

Tikko latviešu valodā iznācis trešais, noslēdzošais romāns par Henrija VIII laika Anglijas galmu, Hilarijas Mantelas “Spogulis un gaisma”. Tāpat kā cikla pirmajos darbos, tajā atainotā realitāte ir spraiga, nežēlības un kaislību piestrāvota.

Lauras Vinogradovas jaunā grāmata “Vārnas”

Laura Vinogradova raksta viegli un smeldzīgi. Gaiši un atmiņā paliekoši. Par sāpīgām un pat skaudrām lietām viņa izstāsta skaisti un tā, ka lasot ar sirdi sajūtam – te nav tikai izlasītais, te ir daudzkārt vairāk.

“Kas nestrādā, tam nebūs jeb Testaments” – romāns labam garastāvoklim

Kas notiek, kad bagāts, paštaisns un zināmā mērā pat vieds vecs kungs nolemj kārtīgi izdancināt savu ģimeni?

Skandars – jauna grāmatu sērija bērniem un pusaudžiem

Latviešu valodā iznākušas jau divas grāmatas par Skandaru un vienradžu pasauli – britu rakstnieces A. L. Stedmenas darbi “Skandars un vienradžu zaglis” un “Skandars un rēgu jātnieks”.

Valdzinoši atklāta Pamelas Andersones autobiogrāfija prozā un dzejā

Slavenā aktrise, modele un aktīviste Pamela Andersone pirmajā autobiogrāfijā “Ar mīlestību, Pamela” sniedz lasītājam dziļi personisku un atklātu ieskatu savā neparastajā mūžā, kā vienai no populārākajām un noslēpumainākajām Holivudas personībām.