Apraksts

Papildini savas zināšanas par dzīvniekiem tiešsaistē, izmantojot planšetdatoru vai datoru! Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis. Lai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!

Kā rodas pavisam melni kaķēni? Kāpēc pasaulē samazinās haizivju skaits? Cik dažādi ir dzīvnieki? Kāda ir to uzbūve? Kā dzīvnieki pielāgojas videi, kurā tie dzīvo? No kā dzīvnieki pārtiek? Kādi dzīvnieki mīt Latvijā? Kādi vispār ir dzīvie organismi? Un kāda ir to nozīme? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem interaktīvā un aizraujošā veidā palīdzēs atbildēt tiešsaistes uzziņu materiāls “Dzīvnieki”. Ikviens zinātkārais interesents, skatoties animācijas, aplūkojot attēlus, kā arī veicot dažādus interaktīvus uzdevumus, varēs paviesoties interesantajā dzīvnieku valstī. Materiāls ir paredzēts sākumskolas un pamatskolas skolēniem. Tas noderēs gan darbam klasē skolotāja vadībā, gan arī darbam mājās patstāvīgi vai kopā ar vecākiem.

Materiāla veidošanā izmantots CD "Dzīvnieki. Mazā interaktīvā enciklopēdija" (2016).

Šī materiāla priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem