Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Ko darīt, ja pilsētas parkā jūs atrodat apslēptus dārgumus? Skaidrs, ka lēkāt no prieka. Ir tikai viens āķis – dārgumi izrādās neīsti. Toties noslēpums, kas glabājas uzietajā skārda bundžā, ir pat ļoti īsts. Ja tas netiks atminēts, atradējiem uzglūnēs neveiksmes. Tā arī notiek – likstas sāk uzbrukt jau nākamajā dienā! Desmitgadīgajai Karolīnai, sauktai par Karolinci, viņas draugiem un nenogurdināmajam labradoram Validolam nākas veikt pašiem savu izmeklēšanu, kurā netrūkst noslēpumu, piedzīvojumu un pakaļdzīšanās.
Kamēr nav par vēlu, draugiem jānoskaidro, vai spoki ir īsti vai kāds ar viņiem izspēlē nelāgu joku. Kur ir īstā apslēptā manta? Un kā tikt vaļā no mantkārīgajiem konkurentiem un puišeļu bandas, kas traucē izmeklēšanai un pieprasa daļu dārgumu?

Viktorija Zlatkina ir dzimusi un augusi Ukrainas galvaspilsētā Kijivā, tur arī absolvējusi universitātes Juridisko fakultāti. Ar literatūru viņa aizraujas kopš bērnības. V. Zlatkinas stāsti bieži ir tikuši iekļauti dažādu literāro konkursu nominantu sarakstā. Viņa raksta stāstus un romānus, kā arī sadarbojas ar izglītojošiem bērnu žurnāliem.

Tulkojusi Gunita Mežule.

Iesaki draugiem