Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

“Tava īstā recepte dzīvei. Teksts ir raiti lasāms, labi uztverams un izklaidējošs: bagāts gan ar faktiem, gan ar jokiem..” The Guardian

“Mums dzīvošanai piešķirta silta miesa, bet mēs to uzskatām par pašsaprotamu.”
Bils Braisons

“Ķermenis” šo augstprātību ātri izārstē ar dāsnu faktu devu. Bila Braisona unikālā pieeja ķermeņa izpētei sniedz dziļu izpratni par dzīvības brīnumu kopumā un par šī brīnuma daļu – cilvēku.

Mēs visu mūžu dzīvojam ķermenī, pat nenojauzdami, cik apbrīnojami spēki tajā darbojas, kas un kā tajā notiek (vai nenotiek). Autors mūs ved cilvēka ķermeņa izpētes ekspedīcijā “no matu galiņiem līdz papēžiem”, kurā gan izzināsim dažādus ķermeņa noslēpumus, gan izsmiesimies par asprātīgiem jokiem un pieredzes stāstiem.

“Ķermenis” ir visaptveroša un aizraujoša grāmata, ko uzskata par vienu no Bila Braisona labākajiem darbiem un teju vai par cilvēka ķermeņa lietošanas pamācību.

BILS BRAISONS (Bill Bryson, 1951) ir Britu Karaliskās biedrības goda loceklis un viens no mūsdienu slavenākajiem populārzinātniskās literatūras autoriem. Viņa grāmatas tiek tulkotas daudzās valodās un uzreiz pēc izdošanas kļūst par starptautiskiem bestselleriem.

No angļu valodas tulkojis Ilmārs Zvirgzds.

Iesaki draugiem