Apraksts

Jaunais inženieris Toms ir satraukts par savā valstī pastāvošo situāciju, kas rada bailes tās iedzīvotājos. Šādā iepriekš nepiedzīvotā kontekstā varasiestādes reaģē, veicot ierobežojošus un brīvību apdraudošus pasākumus.
Arī Toms tiek ierauts notikumu virpulī, bet kāds grieķu draugs vērš Toma uzmanību uz to, ka vienu cilvēku bailes bieži vien ir izdevīgas citiem. Tikai noskaidrojot patiesības, kas dažkārt no mums tiek slēptas, mēs varam atgūt brīvību. To pierāda arī Lorāna Gunela romāns “Pamošanās”, mudinot paskatīties uz mūsdienu pasauli no cita skatpunkta.

“Lorāns Gunels vēlas vairot cilvēku apzināšanos par masu manipulāciju ar baiļu palīdzību, kas apdraud ikvienu demokrātiju.”
Laikraksts Ouest-France

“Labi dokumentēts un izklaidējošs distopiskais romāns ar trillera cienīgu sižetu.”
Laikraksts France-Soir

Lorāns Gunels, franču rakstnieks, kurš interesējas par psiholoģiju un vienlaikus ir arī personiskās izaugsmes speciālists, raksta aizraujošus romānus, kuru galvenā pamatdoma ir iedrošināt lasītāju izzināt un atklāt sevi. L. Gunela sarakstītās grāmatas ir tulkotas vairāk nekā 25 valodās, latviešu valodā izdoti arī viņa romāni “Dievs vienmēr ceļo anonīmi” un “Diena, kurā es iemācījos dzīvot”.

No franču valodas tulkojusi Inese Pētersone.

Iesaki draugiem