Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Aizkustinošs, pārsteidzošs un skaudri patiess Vinstona Čērčila portrets, kas atklāts caur ietekmīgā tēva attiecībām ar skandalozo dēlu.

Vinstons Čērčils var šķist pazīstams: labdabīga buldoga grimase, mūždien klātesošs cigārs, ass prāts, apņēmība un neizsīkstoša enerģija, kas ļāva Lielbritānijai gūt uzvaru Otrajā pasaules karā. Tomēr ne visi zina, ka ārpus parlamenta un pazemes komandpunkta sienām leģendārais politiķis bija lielas ģimenes galva, kurš ļoti mīlēja sievu un bērnus, īpaši Rendolfu, savu vienīgo dēlu un Čērčilu dzimtas turpinātāju.

Desmitiem gadu, kamēr Vinstons neatlaidīgi virzījās uz politisko panākumu virsotnēm, tēvs un dēls bija nešķirams tandēms. Tomēr Rendolfs tā arī nespēja iziet no tēva ēnas, un viņu attiecības bija ļoti vētrainas un sarežģītas. Tām kaitēja ne tikai Čērčilu ambīcijas, nerealizētās cerības, savstarpējie apvainojumi un strīdi, bet arī nauda, privilēģijas un abu eksplozīvais raksturs.

Džoša Aierlenda (Josh Ireland) grāmata “Čērčils un dēls”, kuras pamatā ir plašs un rūpīgi piemeklēts faktu materiāls, ir saistoši uzrakstīts biogrāfisks pētījums, kas ļauj pilnīgi citā skatījumā palūkoties uz vienu no cilvēces vēstures nozīmīgākajām figūrām.

No angļu valodas tulkojusi Karīna Tillberga.

Iesaki draugiem