Apraksts

Iemesli, kādēļ cilvēki atņem cits citam dzīvību, bieži vien ir gaužām primitīvi…

Jaunkalnes universitātes pagalmā atrod noslepkavotu studenti. Visi iztaujātie norādījuši, ka viņa pēdējā laikā uzvedusies noslēpumaini. Kas meitenei maksāja dzīvību un kurš ir vainīgais – to uzdots noskaidrot skarbajam un noslēgtajam izmeklētājam Martinam Lippem, kurš personisku iemeslu dēļ vairs neuzticas nevienam. Ar policijas darbu un izmeklētāja attieksmi nav mierā žurnāliste Katrīna Gartmane, kurai kārdinājums ķerties pašai pie savas izmeklēšanas liktu atkal justies dzīvai.

Slepkavības izmeklēšana abus varoņus gan naidos, gan apvienos un aizvedīs līdz notikumiem, kurus neviens neaizmirsīs.

“Rakstīšana man ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Izbaudu katru brīdi, kad varu iegrimt pašas radītā pasaulē un izstaigāt tās varoņu dzīves līkločus,” tā par savu aizraušanos stāsta valmieriete Kristīne Lubāniņa (1990).

“Tu nekad mani neaizmirsīsi” ir autores otrais detektīvromāns. Lasītāji jau iepazinuši viņas debijas romānu “Karma atlikumu neizdod”, kas 2020.gadā atzinīgi novērtēts Apgāda Zvaigzne ABC romānu konkursā, savukārt 2022.gadā lasītāju interneta balsojumā “Zvaigznes grāmata” ieguvis trešo vietu.

Iesaki draugiem