Apraksts

E-grāmata pieejama Apple Books

“Tev būs četri vīri un trīs bērni. Viens nedzimīs, otrs – dzimīs un mirīs, bet trešais nomirīs jaunīns. Un tu pati radībās tā kā mirīsi, tā kā nemirīsi.” 

Dīvains pareģojums jaunai meitenei, kura lidinās vismaz pusmetru virs zemes, jo ir iemīlējusies un tic, ka šī mīlestība ilgs mūžību. “Līdz nāve mūs šķirs.”
Taču liktenim ir savi plāni. Tieši par to ir šis romāns. Par likteni laikmetu griežos, kas cilvēkam dzīvē atnes gan vislielāko laimi, gan bezgalīgas ciešanas.

Par likteni. Un par cilvēka spēku. Par sievietes spēku. 

"Gadu desmitiem sevī esmu krājusi Latvijas sieviešu dzīvesstāstus, kuru dramatisms un traģisms liek elpai aizrauties. Likteņa liesmas bieži mēdz visu iznīcināt, taču neiznīcināms ir spēks, ar kādu sieviete atdzimst no pelniem. Vismaz piecpadsmit gadus sevī jutu vēlēšanos par to uzrakstīt un vairākkārt iesāku, bet saraustītās dzīves dēļ starp Rīgu, Alsungu, Briseli un Strasbūru atliku. Sākoties pandēmijai ar attālināto darbu un mājsēdi, saņēmos un uzrakstīju. Domāju, ka daudzām manas paaudzes sievietēm romāna epizodes liksies pazīstamas, jo mēs to esam piedzīvojušas un pārdzīvojušas."
Autore Sandra Kalniete

Iesaki draugiem