Apraksts

Kurš gan nepazīst darbīgos, zinātkāros, draiskulīgos rūķēnus Niķi, Riķi, Stiķi, Ciķi un Nikniķi! Rakstnieks Ēriks Kūlis tos uzdāvināja lasītājiem pirms gadiem trīsdesmit, un kopš tā laikā viņi apciemo bērnus gan grāmatu lappusēs, gan radio viļņos, gan teātra izrādē. Rūķēni vēl aizvien priecē lasītājus, un tas ir tāpēc, ka brāļuki ir ne vien draiskulīgi, asprātīgi un izdomas bagāti, bet arī labestīgi, līdzjūtīgi un izpalīdzīgi.

Jaunajā grāmatā “Rū pilsētas pasakas” rūķēni turpina pārsteigt ar saviem stiķiem – dibina gulbju balināšanas salonu, aizbāž gaisa bedres ar spilveniem, izdomā jaunu kalendāru, pārdod savu brīvo laiku, sūta sveicienus rūķiem uz citām planētām un veic daudzus citus darbus, kā arī nedarbus.

“Rū pilsētas pasakās” apkopotie rūķēnu piedzīvojumi Apgādā Zvaigzne ABC tiek izdoti pirmo reizi. Agrāk izdotas šādas grāmatas par rūķēniem: “Niķa un Riķa stiķi”, “Nikniķa jaunie un jocīgie stiķi”, “Nikniķis un Pusnakts Mākonēna smiekli”, “Niķis un bumerangu stiķi”, “Nu, manu rūķēn, kā tev klājas?”.
“Rūķēnu pērļainais piedzīvojums” (1999), “Nikniķa un Spickažoka dēkas” (2000), “Nikniķa brīvība suņuburkšķos” (2000) un “Rūķēnu testaments” (1999).

Iesaki draugiem