Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Dr. Gatis Līdums ir studējis ģimenes un sistēmisko psihoterapiju, teoloģiju, sistēmisko supervīziju un organizāciju attīstību. Maģistrantūru absolvējis ASV. Doktora grādu ieguvis Helsinku Universitātē Somijā. Šobrīd strādā privātpraksē un kā supervizors konsultē dažādas organizācijas.

Izveidojoties pārim, sākas abu kopīgās pieredzes veidošana un “pierīvēšanās”. Tas ir visai piņķerīgs process, jo pārī katrs ienāk ar savu unikālo pieredzi un dzimtas tradīcijām un tieši tās uzskata par īsto pamatu kopīgajai dzīvei. Lūk, arī iemesls kašķim: katram ir intuitīvs un uz personīgo pieredzi balstīts “pareizais” viedoklis par to, kā vajadzētu būt, bet realitāte atšķiras.
Meklēt risinājumus semināros, vebināros un influenceru ieteikumos? Dzirdētais un uzzinātais varbūt izklausīsies skaisti, bet var neatbilst pāra unikālajām vajadzībām. Tāpēc šajā grāmatā es pēc iespējas vienkārši izklāstu visai triviālas tēmas, kurām, izrādās, ir būtiska nozīme ikdienas dzīvē un sazobes veidošanā ar tuvākajiem cilvēkiem. Turklāt daru to, raugoties caur 10 baušļu prizmu.
Tieši uz baušļiem savulaik būvēti mūsdienu Eiropas un visas Rietumu pasaules pamati, un līdztekus izziņas rāmjiem, ētikas un morāles normām, simpātijām un antipātijām tie ietekmē ikvienu mūsu rīcību.
Gatis Līdums

“Apskaužu cilvēkus, kuriem padodas rakstīšana. Man ir prieks, ka kāds no Latvijas terapeitu sabiedrības spēj profesionāli, jēgpilni un atraktīvi pastāstīt, kas notiek pāru attiecībās un ko ar to iesākt. Manuprāt, Gatim tas ir izdevies.”
Māris Siliņš, psihoterapeits

Iesaki draugiem