Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Ceļā devās piecas, bet atgriezās vien četras...

“Vai Alise ir šeit? Vai viņai izdevās? Vai viņa ir drošībā?”
Nakts tumsā valdošajā haosā nebija iespējams noteikt, kura no četrotnes bija apjautājusies par Alisi.
Vēlāk, kad sāksies sarežģījumi, ikviena apgalvos, ka tā bijusi viņa.

Pārgājiens pa kalnaino ainavu iecerēts kā kolēģu saliedēšanas pasākums. Vismaz tā tas reklamēts organizatoru mājaslapā.
Piecas sievietes negribīgi paņem savas mugursomas un dodas ceļā pa dubļiem klāto taku. Galamērķi sasniedz tikai četras.
Federālais aģents Ārons Falks ir īpaši ieinteresēts atrast pazudušo, jo Alise Rasela ir informatore viņa beidzamajā lietā un tiešām zina daudzus noslēpumus. Gan par uzņēmumu, kurā strādāja, gan par cilvēkiem, ar kuriem strādāja...
Jo tālāk risinās izmeklēšana pazudušās sievietes lietā, jo lielāka kļūst Falka pārliecība, ka daži apdraudējumi sniedzas daudz dziļāk, nekā kāds sākotnēji varēja iedomāties.

Džeina Hārpere, austrāliešu rakstniece, iepriekš strādājusi par preses žurnālisti gan Austrālijā, gan Lielbritānijā. Viņas debijas romāns “Sausums” ieguvis daudzas literārās balvas un nominācijas, un pēc tā motīviem Rīzas Viterspūnas producentu kompānija uzņem filmu.

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.


Lasītājiem jāapbruņojas ar pacietību, jo noslēpumi, kas pamazām atklājas izmeklēšanas gaitā, līdz galam tiks noskaidroti vien izlasot romāna beidzamās lappuses. Tie, kuriem patika autores iepriekšējais darbs “Sausums”, nebūs vīlušies arī šoreiz. Džeina Hārpere ir brīnišķīga stāstniece.
Florida Times-Union

Romānā atainoti interesanti personāži sarežģītās attiecībās, turklāt jau darbības vietai izvēlētā mežonīgā dabas ainava vedina uz domu, ka sagaidāmi visnegaidītākie piedzīvojumi.
LitHub

Pat vēl iespaidīgāks par iepriekšējo darbu “Sausums”! Abos šajos romānos daba ir gana spēcīgs, naidīgs un neparedzams spēks, tomēr autores īpašais talants ir spēja izmantot dabas spēkus kā pārbaudījumu biedējoši vājajai cilvēciskajai dabai.
Sunday Times

Sižetam pamazām atklājoties profesionāli kontrolētā un uzteicamā ritmā, tieši sieviešu varoņu savstarpējās attiecības kļūst par galveno romāna dzinējspēku... Domas raisošs, aizkustinošs un satraucošs romāns.
Irish Times

Tikpat draudīgs kā biezais mežs, kas šķietami aprij traucējošo, sarežģīto Alisi... Romāna “Dabas spēki” sižets aptver pagātni un tagadni, darba un mājas dzīvi, vienlaikus ierindojot tā autori starp Austrālijas drosmīgākajiem trilleru rakstniekiem.
Australian Women’s Weekly

Iesaki draugiem