Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Kā nenomirt no sirds, plaušu, smadzeņu, aknu, nieru un infekciju slimībām, gremošanas trakta audzējiem, diabēta, augsta asinsspiediena, asins, krūts un prostatas vēža, suicidālās depresijas, Pārkinsona slimības.

Lielu daļu hronisku slimību, kas var izraisīt priekšlaicīgu nāvi, iespējams novērst, mainot dzīvesveidu un uztura režīmu.

Dr. Maikls Grēgers (Michael Greger, ASV), ārsts, uztura zinātnieks un informatīvās interneta vietnes Nutritionfacts.org dibinātājs, savā grāmatā atklāj visrūpīgāk glabāto medicīnas noslēpumu: ja tiek radīti piemēroti apstākļi, cilvēka ķermenis dziedina pats sevi.

Grāmatā KĀ NENOMIRT NO... Maikls Grēgers analizē piecpadsmit Rietumu pasaulē izplatītākos nāves cēloņus: sirds slimības, vēzi, diabētu, paaugstinātu asinsspiedienu, Pārkinsona slimību un citus. Autors izmanto aktuālākos zinātnes pētījumus, lai izskaidrotu, kā aizkavēt un pat nepieļaut hronisku slimību rašanos.

Zinātniski pamatoti, tomēr saprotami un aizraujoši Maikls Grēgers izskaidro, kuri produkti ir īpaši labvēlīgi dažādu orgānu veselībai. Viņš arī sniedz padomus, kā šos produktus vislabāk kombinēt un lietot uzturā.

Lai būtu vienkāršāk orientēties, autors ir izveidojis “Dienas duci” – praktisku sarakstu ar pārtikas produktiem un fiziskajām aktivitātēm, kas palīdz uzturēt optimālu veselību.

“Veselība un labsajūta pirmām kārtām ir atkarīgas no tā, ko ēdam un kā dzīvojam. Kāpēc? To šajā neparastajā un iedvesmojošajā grāmatā izskaidro dr. Maikls Grēgers. Ļoti iesaku!”
Dīns Ornišs, grāmatas “Dr. Orniša programma sirds veselībai” autors

“Neparasti bagāta informācija un vērtīgas zināšanas par to, kā dzīvot veselīgu un ilgu mūžu bez slimībām.”
Koldvels B. Eselstīns (jun.), MD, grāmatas “Kā izārstēt un nepieļaut sirds un asinsvadu slimības” autors

No angļu valodas tulkoja Ita Ankoriņa, Marta Ābele.

Iesaki draugiem