Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Rigonda ir neapmierināta, Rigondai ir besis, Rigondu nomāc “pārāk labas dzīves” problēmas. Viņai ir pāri par trīsdesmit, lielisks darbs, divas temperamentīgas meitas, taču vīrs Kirils pēdējā laikā bieži krīt uz nerviem. Tik bieži, ka pa galvu sāk riņķot domas par šķiršanos, jo Rigondai šķiet, ka viņa ir pelnījusi ko labāku. Kirils pārāk maz vai pārāk atklāti runā, viņš neizrāda savas emocijas, neinteresējas par citu cilvēku dzīvi, un, pats trakākais, nemāk lasīt Rigondas domas. Kā lai to iztur?

Varbūt Rigondu no ikdienas rutīnas glābs pieci neparasti randiņi, no kuriem, kā izrādās… neviens nemaz īsti nav randiņš?

Leldes Jaujas pirmā grāmata pārsteidz ar spriganu valodu, negaidītiem sižeta pavērsieniem un interesanti veidotu kompozīciju.

“Rīts šoreiz mani pavīlis un nepavisam nav gudrāks par vakaru. Diena tikpat dumja kā rīts. Vakars pilnīgs muļķis. Visas manas pretenziju mušas ir uzpūtušās ziloņu lielumā, visas! Vai nu Kirils kaut ko maina savā uzvedībā, attieksmē, vai es eju! Daudzpunkte. Nezinu, cik tālu un uz kurieni. Pašai šķiet, ka visu vakaru esmu staigājusi sapūtusies, vēsa un atturīga. Kad meitenes jau čuč, esmu gatava. Runāt.”

Iesaki draugiem