Apraksts

ĢĒNIJS UN DUMPINIEKS. SPĒKS, AR KO JĀRĒĶINĀS.

PIETIEK PIEMINĒT VIŅA VĀRDU, LAI IZRAISĪTOS DEBATES AKADĒMISKAJĀS APRINDĀS, ABOS POLITISKĀ SPEKTRA SPĀRNOS, PIELŪDZĒJOS UN PRETINIEKOS VISĀ PASAULĒ. FASCINĒJOŠA BIOGRĀFIJA UN PADZIĻINĀTS IESKATS BESTSELLERU AUTORA UN PSIHOLOGA DŽORDANA PĪTERSONA BŪTĪBĀ.

Kas īsti ir psihologs, profesors, bestselleru autors un YouTube personība Dr. Pītersons? Kam viņš tic? Kas ir viņa sekotāji? Un kāpēc šis cilvēks tiek uztverts tik pretrunīgi? – tie ir tikai daži no jautājumiem, kas apskatīti aizraujošajā stāstā par Džordana Pītersona dzīvi.

Grāmatā atspoguļots viss, sākot ar Pītersona bērnību un beidzot ar profesora amatu Hārvarda Universitātē un mūsdienu kultūru kariem. Savu konservatīvo uzskatu dēļ viņš ne reizi vien ir nokļuvis ziņu virsrakstos.

Iemantodams kā ienaidniekus, tā sekotājus, Pītersons vienmēr ir aizstāvējis tiesības uz vārda brīvību, kas, pēc viņa domām, ir būtiski svarīgi, lai atrastu glābjošu, personisku jēgu dzīvei nihilistiski noskaņotajā sabiedrībā.

DŽIMS PROZERS (Jim Proser, ASV), godalgots vairāku grāmatu autors, rūpīgā pētnieciskā darbā un ekskluzīvās intervijās ar Dr. Pītersonu, kā arī sarunās ar viņa ģimenes locekļiem, draugiem un kolēģiem ir atklājis, ko jūt, domā, māca un dara viens no mūslaiku provokatīvākajiem domātājiem.

No angļu valodas tulkojusi Laura Dreiže.

Iesaki draugiem