Apraksts

Kāda ir vīrieša vērtība mūsdienās, kad to vairs nenosaka ieņemamais amats, finansiālais vai sociālais stāvoklis?
Mūsdienu pasaulē vīrieša vērtīgākais kapitāls ir viņa klātbūtne, proti, apzinātības dziļums.

GRĀMATA TULKOTA VAIRĀK NEKĀ 20 VALODĀS

Kas ir vīrišķība? Kā izdzīvot savu patieso aicinājumu, neizmainot sevi ikdienas sīknaudā? Kāda loma attiecībās ir seksuālajai polaritātei? Vai iekāre ir spēks, kas jāapvalda? Deivids Deida, visā pasaulē pazīstams autors un viens no mūslaiku provokatīvākajiem garīgajiem skolotājiem, aicina uz šiem un daudziem citiem jautājumiem par seksualitāti un garīgumu paraudzīties atklāti un godīgi.

“Beidzot kāda grāmata nekastrētam vīrietim! Šī grāmata vienus aizskars un saniknos, citus iedvesmos, bet teju visiem tā metīs izaicinājumu. Ir tikai dažas grāmatas, kas runā par spēcīgu seksualitāti spēcīga garīguma ietvaros. Deidas grāmatu var mīlēt vai nīst, bet tas ir kliedziens no mūžīgās vīrišķības sirds dziļumiem.”
Kens Vilbers, rakstnieks, domātājs, mistiķis

No angļu valodas tulkojusi Antra Lezdiņa.


"Man vienmēr ir bijis jautājums, ko īsti nozīmē Bībelē teiktais: "..vīri mīliet savas sievas un neesiet skarbi pret viņām.." un "..sievas, esat paklausīgas saviem vīriem.." Grāmata sniedz pilnīgu atbildi gan vīriešiem, gan sievietēm, kas ir tas, kas mums katrā dzimumā ir vajadzīgs un kā to realizēt. Fantastiska grāmata!", Līga Broka, individuālpsiholoģijas konsultante, praktiskā psiholoģe.

Iesaki draugiem