Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Brīnišķīgs nams, neaizmirstama vasara.

Kopš neaizmirstamās vasaras, kuru Helēna aizvadīja Kiprā un kurā pirmo reizi iemīlējās, ir aizritējuši jau divdesmit četri gadi. Tagad viņa ir atgriezusies kopā ar ģimeni, jo krusttēvs ir novēlējis viņai savu māju Pandoru.
Tomēr, ierodoties vecajā namā, Helēna apzinās, ka skaistā, idealizētā vieta glabā vairākus noslēpumus, kurus viņa nav atklājusi nedz vīram Viljamam, nedz dēlam Aleksam. Alekss šobrīd ir sasniedzis sarežģīto tīņa vecumu, un viņu plosa vēlme aizsargāt mīļoto mammu un vienlaikus justies pieaugušam, kā arī vēlēšanās uzzināt, kas ir viņa īstais tēvs...
Kad Helēna nejauši sastop savu jaunības dienu mīlestību, sākas notikumi, kurus apturēt vairs nav iespējams. Gan Helēna, gan Alekss saprot: kad tiks atklāti Pandoras senie noslēpumi, nekas vairs nebūs, kā bijis...

Lūsinda Railija, īru rakstniece, ir vairāku romānu un cikla “Septiņas māsas” autore. Viņas darbi ir tulkoti un izdoti daudzās pasaules valstīs, un visur lasītāji ar nepacietību gaida katru nākamo rakstnieces grāmatu.

No angļu valodas tulkojusi Ligita Lanceniece.


Katrā no Lūsindas Railijas sarakstītajiem romāniem sastopam dramatiskus notikumus un virmojošas kaislības, kā arī nezūdošu noslēpumainības un mīlestības apjautu. Un tieši to lasītājs cer iegūt, atverot autores nākamo grāmatu.
Amazon.co.uk

Lielisks mūsdienu romāns... Košās krāsas, spriedzes pilnā atmosfēra un tveicīgā Kipras vasara rada piemērotu fonu aizraujošam ģimenes attiecību stāstam. L. Railija raksta pārliecinoši un ar iejūtību gan pret saviem varoņiem, gan lasītājiem.
Lancashire Evening Post

Izcili! Ir gandrīz neiespējami pārtraukt lasīt “Olīvkoku”, lai pievērstos darāmajiem darbiem. Ar katru nākamo romānu rakstniece apbur vairāk un vairāk.
Goodreads.com

Lasot romānu “Olīvkoks”, neviļus pārņem sajūta, it kā apkārt virmo olīvkoku smarža, ko vēl intensīvāku padara dievīgā Kipras saule. Lūsinda Railija meistarīgi radījusi sižetu, kurā savīti ģimenes locekļu atšķirīgie skatpunkti par notikumiem, liekot lasītājam aizdomāties par savu dzīvi un tuvajiem cilvēkiem.
Readers Digest

Iesaki draugiem