Apraksts

Nekas nedzied saldāk par mīlestību un nekas nedzeļ skaudrāk par nodevību...

Rozanna Meniči ir vēl maza meitene, kad viņa pirmo reizi sastop Roberto Rosini, vīrieti, kurš izmainīs visu viņas dzīvi. Dzīves ceļš, aizsācies Neapoles nomales mazajās ieliņās, aizved Rozannu līdz pasaules slavenāko opernamu mirdzošajām skatuvēm.
Turpmākajos gados Rozannas un Roberto likteņus kopā savij viņu operdziedātāju talants un nezūdošā mīlestība, kā arī nepārvaramā kaisle vienam pret otru, kas galu galā ietekmēs arī viņu tuvinieku dzīves. Jo, kā pamazām Rozanna atklāj, viņu savienību apdraud seni pagātnes notikumi...

Ar Lūsindas Railijas daiļradei tik raksturīgo, iztēli raisošo un atmiņā paliekošo vidi “Itāļu meitene” ir spilgts un neaizmirstams stāsts par mīlestības tumšajām un gaišajām pusēm, spēcīgām un neatkarīgām sievietēm, kuras nīst un mīl vienlīdz kaislīgi.

Lūsinda Railija ir dzimusi Īrijā un līdz kļūšanai par rakstnieci bijusi filmu un teātra aktrise. Pirmo grāmatu viņa sarakstījusi divdesmit četru gadu vecumā, un tagad viņas grāmatas tiek izdotas jau 37 pasaules valstīs un ir pārdotas vairāk nekā 15 miljonos eksemplāru. Šobrīd rakstniece strādā pie “Septiņu māsu” cikla grāmatām, kas uzreiz pēc iznākšanas ierindojas bestselleru saraksta topā. Pēc šo grāmatu motīviem Holivudas producentu kompānija veido TV seriālu. Informācija par autori: lucindariley.co.uk

No angļu valodas tulkojusi Ligita Lanceniece.


Lūsinda Railija raksta romantikas pilnas grāmatas, kurās cieši savijas mūsdienu likteņstāsti ar dažādu gadu simteņu aristokrātu, kalpu ļaužu, prinču un princešu sarežģītajiem dzīves gājumiem. Rakstnieces romāni visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 15 miljonos eksemplāru un tulkoti vairāk nekā 30 valodās. Jā, Railija ir iemīļota autore arī pie mums.
IEVAS Stāsti

“Itāļu meitene” ir aizraujošs, Itālijas karstās saules pieliets stāsts par mīlestību, romantiku un dzīves neparedzamajiem līkločiem. Lūsinda Railija apbur un valdzina, kā jau ierasts.
The Leigh Reporter

Izmantojiet iespēju paviesoties pasaules slavenākajos opernamos, vienlaikus gremdējoties Lūsindas Railijas radītajā, mūzikas piesātinātajā, lieliskajā romānā “Itāļu meitene”. Vētraini aplausi!
The Book Trail

Iesaki draugiem