Apraksts

“Mets Heigs ir apbrīnojams.” Stīvens Frajs, rakstnieks

“Neliels šedevrs, kas var pat izglābt dzīvību.” Džoanna Lamleja, aktrise

Šim apbrīnojami atklātajam stāstam noteikti jānonāk pie cilvēkiem, kurus pašus vai viņu tuviniekus skārusi depresija. Psihiatrijas portāli grāmatu IEMESLI DZĪVOT TĀLĀK iesaka kā labāko līdz šim uzrakstīto literāro darbu par depresiju. Mets Heigs ļoti personiski, ļoti atklāti un ļoti aizkustinoši runā par dziļiem iekšējiem pārdzīvojumiem depresijas, trauksmes un panikas lēkmju skavās. Daudzi lasītāji viņa stāstītajā noteikti atpazīs savas vai savu tuvāko cilvēku izjūtas.
Grāmata IEMESLI DZĪVOT TĀLĀK pēc iznākšanas noturējās Lielbritānijas grāmatu topa desmitniekā veselas 46 nedēļas. Ļoti daudziem cilvēkiem tā palīdzējusi iemācīties sadzīvot ar savu slimību un mazinājusi aizspriedumus pret depresiju tiem, kas grāmatu lasīja ziņkārības vai empātijas vadīti.
Dace Rukšāne, rakstniece, žurnāliste

Mets Heigs (Matt Haig, 1975) ir populārs angļu rakstnieks, kurš sarakstījis gan romānus, kas kļuvuši par bestselleriem, gan iemīļotas bērnu grāmatas. Viņa darbi ir tulkoti 30 pasaules valodās. IEMESLI DZĪVOT TĀLĀK ir patiess stāsts par to, kā Mets gandrīz aizgāja bojā depresijas dēļ un iemācījās dzīvot no jauna.

No angļu valodas tulkojusi Karīna Tillberga.

Iesaki draugiem