Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Marianna, slavenā pianista Valda Steinera meita, nespēj samierināties ar tēva pēkšņo, traģisko nāvi. Nikolajs Pjatkovskis, žurnālists un mūzikas kritiķis, ir nolēmis uzrakstīt grāmatu par šo odiozo personību, un viņu vada ne tikai godkārīgi motīvi. Abu negaidītā satikšanās Mariannai liek pret savu gribu atbalstīt Pjatkovska ambīcijas. Jau pirmajā improvizētajā intervijā ar tēva pēdējo minūšu aculiecinieci viņi uzzina pārsteidzošas detaļas par to, kāds īstenībā varēja būt mūziķa nāves iemesls. Šī atklāsme būtiski maina ieceres ievirzi, un Marianna nevilšus kļūst par enerģiskā un simpātiskā vīrieša sabiedroto. Arvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka Steinera biogrāfijas izpēte pārvērtīsies par slepkavības izmeklēšanu.

Romāns, aizraujoši vērpjot un risinot detektīvintrigu, vienlaikus psiholoģiski dziļi atklāj, cik būtiski dzīvi var ietekmēt tie pagātnes notikumi, pār kuriem cilvēkam kādreiz nav bijis varas. Tāpēc ir jāpieņem izaicinājums – noskaidrot patiesību, lai pēc tam varētu dzīvot tālāk.

“Ikdienā jau vairākus gadus palīdzu sadarboties cilvēkiem un organizācijām, lai uzlabotu izglītības kvalitāti. Tas ir dinamisks un daudzkrāsains darbs, kurš nekad neapsīkst. Tomēr būtiska manas sirds daļa vienmēr piederēs rakstniecībai. Mana grāmata lasītāja rokās piešķir dzīvei to dimensiju, par kuru saka: ES ESMU.”
Jana Veinberga

Iesaki draugiem