Apraksts

Džūlija Forestere, slavena pianiste, bērnībā bieži uzkavējās Vortonpārkas muižas siltumnīcā, kur viņas vectēvs audzēja eksotiskos ziedus.
Pēc daudziem gadiem, cenšoties atgūties pēc ģimenes traģēdijas, Džūlija atkal atgriežas Vortonpārkā, lai atgūtu dvēseles mieru. Tagad muižā saimnieko harismātiskais Kits Krofords. Veicot muižas atjaunošanas darbus, Kits atrod vecu dienasgrāmatu, kurā aprakstītie notikumi liek Džūlijai doties pie savas vecmāmiņas, lai uzzinātu patiesību par mīlas stāstu, kas uz mūžiem ir mainījis Vortonpārkas iemītnieku likteni...

Lūsinda Railija (Lucinda Riley) ir īru rakstniece, iepriekš strādājusi par aktrisi gan teātrī, gan televīzijā. Tālo Austrumu iedvesmota, L. Railija ir uzrakstījusi romānu “Orhideju nams”, kas īsā laika periodā pārdots vairāk nekā miljons eksemplāros, nodrošinot autorei starptautisku slavu.

No angļu valodas tulkojusi Karīna Tillberga.


“Romāns “Orhideju nams” ir absolūti aizraujošs. Rakstniece meistarīgi atainojusi divu cilvēku kaisles pilno mīlas stāstu un likteņu līkločus, kas noris gan Eiropā, gan eksotiskajā Taizemē un ietekmē vairāku paaudžu likteņus.”
Penguin.co.uk

“Romāns, kuru novērtēs Dafnes di Morjē romāna “Rebeka” un Keitas Mortones darbu uzticīgie lasītāji.”
Goodreads.com

“Lūsindas Railijas emocionālais stāstījums vienā elpas mirklī aizrauj lasītājus no burvīgās Vortonpārkas un eksotiskāsTaizemes līdz 2. pasaules kara postītajai Eiropai. Piesātināts ar negaidītiem sižeta pavērsieniem, kaisli un meliem, romantiku un pikantumu, romāns “Orhideju nams” neatstāj vienaldzīgu nevienu lasītāju.”
Amazon.com

“Pagātne un tagadne, mīlas stāsts un traģēdija, savijušies kopā, veido maģiski valdzinošus rakstus, apbur un savaldzina ikvienu lasītāju.”
The Bookbag

“Lūsindas Railijas debijas romāns “Orhideju nams” ir īsta ģimenes sāga, kas ataino senas Norfolkas muižnieku dzimtas noklusēto vēstures lappusi. Sajūsminās lasītājus, kuriem patika Keitas Mortones “Aizmirstais dārzs”.”
Ričards un Džūdija, “Ričarda un Džūdijas grāmatu klubs”

Iesaki draugiem