Apraksts

Mīlestība parāda, kādi mēs vēlamies būt, bet karš atklāj, kādi esam patiesībā...

Francija, 1939. gads. Māsas Vianna un Izabella vienmēr bijušas tuvas, neskatoties uz rakstura, ideālu un līdzšinējās dzīves pieredzes atšķirībām. Izabella – jaunākā un drosmīgākā – dzīvo Parīzē, bet Vianna kopā ar vīru Antuānu un mazo meitiņu mitinās brīnumskaistajā Luāras ielejā. Sākoties Otrajam pasaules karam, Antuāns tiek iesaukts armijā un Izabella pārceļas pie māsas. Ierastā dzīve strauji mainās, jaunajām sievietēm nākas tikt galā ar neiedomājamām un biedējošām situācijām. Katra izvēlas savu ceļu, kā pretoties okupācijas varai, tomēr mērķis abām ir viens – par katru cenu izdzīvot kara nomocītajā valstī, saglabājot sevī mīlestību un ik mirkli cerot uz brīvību.

Spilgts konkrēta laikposma un vietas atainojums, kurā netrūkst šausmu,
bet viennozīmīgi tiek cildināts cilvēciskums un labestības spēks.

Kristīne Hanna (Kristin Hannah; dz. 1960) ir amerikāņu rakstniece, kuras literārie darbi vairākkārt kļuvuši par New York Times bestselleriem. Romāns “Lakstīgala”, kura izdošanas tiesības pārdotas vairāk nekā 43 valstu izdevējiem, saņēmis vairākas literārās godalgas un nominācijas; pēc tā motīviem tiek uzņemta arī filma.

No angļu valodas tulkojusi Sintija Zariņa.


Kristīnes Hannas romāns “Lakstīgala” ir aizraujošs, savā varā pārņemošs un patiesi neaizmirstams darbs. Tas uzjundī tik plašu emociju kaleidoskopu, ka nepieciešama atelpa pēc tā izlasīšanas, tomēr vienlaikus rodas arī vēlme uzkavēties ilgāk romāna radītājā pārdomu pasaulē.
K. Beikere Klaina, romāna “Bāreņu vilciens” autore

Skaisti uzrakstīts emociju un dzīvīguma piesātināts romāns par māsu mīlestību, draudzību un arī zaudējuma sāpēm. Pārliecinoši, skumji, rūgteni un vienlaikus neatvairāmi!
Publishers Weekly

Lieliski personāži, izcils vēstījums un dziļas, izjustas emocijas, – vai vispār būtu iespējams cerēt uz ko vairāk, lasot romānu?!
I. Aljende, romāna “Fortūnas meita” autore

Aizkustinošs un lielisks romāns! Jūs turpināsiet šķirt lapu pēc lapas, nepievēršot uzmanību asarām, kas piepildīs acis. Un tā līdz pat sirdi plosošajam finālam.
Daily Mail

Spēcīgs un saistošs stāsts par ģimeni, mīlestību, skumjām un piedošanu. Kristīnes Hannas “Lakstīgala” pārsteidz un iepriecina pat visizlutinātākos lasītājus.
Sunday Express

Iesaki draugiem