Februāra e-grāmatu akcija ir klāt!

2018-02-01

Vēl pirms pavasara un siltāka laika jāiztur šļūdonis, slapjdraņķis un pelēkas dienas. Lai ikdienas drūmumu būtu vieglāk pārdzīvot, februārī aicinām ienirt stāstos ap un par mīlestību. Taču pat mīlestība nav tikai salda un skaista, tāpēc no 1. februāra līdz 28. februārim Zvaigzne ABC e-grāmatu akciju piedāvājam ar nosaukumu “Mīlestība saldā un skarbā…”. Akcijas ietvaros ikviens e-grāmatu cienītājs ar 50 % atlaidi var iegādāties sešus lieliskus darbus.

 

 

Dženiferas E. Smitas romāns “Iespēja iemīlēties no pirmā skatiena” ir jauniešu auditorijai domāts darbs, kurš vienaldzīgus neatstās arī pieaugušos, jo ļaus atcerēties savu iemīlēšanās laiku. Tiesa, Smitas grāmatā galveno varoņu sastapšanās ir liktenīga, bet jūtu atklāšana ir uz kāzu un bēru norises fona. Šajā stāstā liela nozīme ir arī kādai īpašai grāmatai. Aicinām izlasīt šo e-grāmatu, ja vēlaties baudīt klasiski romantisku darbu, kurā vieta ir gan jauniešu, gan viņu vecāku mīlestībai.

Dženiferas Klementas sarakstītās “Lūgšanas par nolaupītajām” ir viens no literāri augstvērtīgākajiem 2017. gadā latviski izdotajiem darbiem. Autore vēsta par Meksikā dzīvojošo sieviešu likteni un narkotiku karteļu vardarbību, vienlaikus izmisuma un bezcerības apstākļos attēlojot daiļā dzimuma vēlmi būt mīlētām, skaistām un pasargātām. Klementas e-grāmatu aicinām izlasīt visiem, kuri literārā darbā vēlas iepazīt mīlestību uz skarbas ikdienas fona.

Austriešu rakstnieka Tomasa Glaviniča darbs “Lielākais brīnums” šķietami vēsta par mūža mīlestību, taču patiesībā ir stāsts par cilvēku, viņa izturību, esamību, prāta un gribas varenību. Smalka, lēna un pārdomāta – tāda ir Glaviniča sarakstītā grāmata, kas būs piemērota lasītājiem, kuri tic, ka reizēm mīlestība var nebūt racionāla un pat fiziski izprotama.

Vai esat kādreiz domājuši, kādas sajūtas rastos, satiekot pirmo jaunības gadu mīlestību (ja vien neesat jau kopā)? Samanta Verāna e-grāmatā “Septiņas vēstules no Parīzes. Patiess stāsts” lasītājus aicina ielūkoties divu mīlētāju stāstā, kas, protams, aizsākas visu mīlētāju pilsētā Parīzē, turklāt no pirmā acu skatiena, taču ilgst tikai vienu dienu. Kas notiek, kad uzvirmo atmiņas un stāsts atsākas pēc divdesmit gadiem? Arī šo e-grāmatu iesakām lasītājiem, kurus vilina klasiski romantiski mīlestības stāsti, turklāt sirdī ir ticība liktenīgām nejaušībām.

Ričarda Flanagana darbā “Šaurais ceļš uz dziļajiem ziemeļiem” acīgs un zinošs lasītājs varēs saskatīt autora dzimtas stāsta iezīmes (viņa tēvs ir bijis karagūsteknis). Grāmatas sākumā lasītājs iepazīs aizliegto mīlestību, kuru vēlāk nomainīs arī mīlestība pienākuma dēļ. Cauri stāstam vīsies mūžīgie jautājumi: vai cilvēks var būt vienlaikus labs un ļauns un vai vieglāk ir dzīvot vai padoties? Šis spēcīgais darbs prasīs nesteidzīgu iedziļināšanos stāstā un radīs teju vai fiziski izjūtamas ainas.

Mārgaretas Atvudas vārds neprasa komentārus literatūras pazinējiem. Viņas e-grāmata “Sirds mirst pēdējā” lasītājus aizvedīs pasaulē, kas ir izpostīta, bet cilvēki – degradējušies. Kas liks precētajam pārim Šarmeinai un Stenam iesaistīties sociālā projektā ar gana striktiem nosacījumiem? Pasaulē, kurā ticēt nevar nevienam, mīlestība var izpausties arī kā seksuāla apmātība, bet Elvisiem un Merilinām līdzīgās sejas var kalpot kā seksa rotaļlietas. Vai te ir vieta arī patiesām jūtām? Interesanti atzīmēt, ka Mārgareta Atvuda šo darbu sākotnēji sarakstīja tieši kā e-grāmatu turpinājumos.

Sešas e-grāmatas, taču mīlestība tajās ir tik dažāda: maiga, skarba, vienaldzīga, uzstājīga… Aicinām izmantot februāra e-grāmatu akcijas piedāvājumu un baudīt labu lasāmvielu! Atgādinām: akcija norisinās no 1. februāra līdz 28. februārim Zvaigzne ABC mājaslapā, bet katru dienu vienas e-grāmatas citāts būs redzams arī mūsu sociālajos tīklos (@eGramatasRuna Twitter un @iZvaigzne_insta Instagram).

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.